Tor Białystok


Wsiądź do wymarzonego i poczuj, co to znaczy zasiadać za sterami samochodu, wartego kilkaset tysięcy złotych. Włoska marka Ferrari doskonale wie, jak skonstruować sportowego drapieżnika, osiągającego zawrotne prędkości.

Asfaltowa nawierzchnia toru Białystok czeka, aż ruszysz z piskiem opon i osiągniesz niesamowite prędkości. Dziewięć zakrętów pozwoli Ci sprawdzić, jak zwrotnymi maszynami są samochody Ferrari. Pozwól sobie na adrenalinę, która jeszcze długo po jeździe będzie krążyła w Twoich żyłach.

Brak prawa jazdy nie jest problemem – wybierz jazdę po torze Białystok z profesjonalnym, wykwalifikowanym kierowcą rajdowym. Jego umiejętności pozwolą Ci poczuć wszystkie zalety wybranego modelu marki Ferrari.

Prowadząc samemu, możesz też przetestować swoje umiejętności i sprawdzić je w ekstremalnych warunkach olbrzymich prędkości. Przestań się więc zastanawiać i zarezerwuj jazdę po torze. Zrób sobie prezent i przekonaj się, dlaczego Ferrari jest uważane za jedną z najlepszych marek na świecie.

Parametry - Tor Białystok

Nawierzchnia: asfalt
Długość toru: 1600m
Szerokość: 10m
Zakręty: 9 (6 w prawo, 3 w lewo)

Adres toru

Aeroklub Białystok Krywlany
Sprawdź: Mapa Google

Dojazd na Tor Białystok z innych miast

- odległość 100km od Łomży
- odległość 130km od Suwałk
- odległość 200 km od Warszawy

ZOBACZ DOSTĘPNE TORY