Gliwice


Poczuj się jak król szos i zarezerwuj jazdę po Gliwicach już dziś. Wsiądź za kółko wybranego modelu i przekonaj się, jak to jest jechać maszyną wartą kilkaset tysięcy złotych. Wyobraź sobie te zazdrosne spojrzenia innych kierowców, których uwagę przyciągniesz niesamowitym rykiem silnika Ferrari.

Jazda po mieście Ferrari to dawka niesamowitych wrażeń, które zostaną z Tobą przez bardzo długi czas. Wsiądź do wymarzonego modelu Ferrari i daj się ponieść na polskich drogach. Ogromna moc, ukryta pod maską, pozwoli Ci poczuć wibrujący ryk silnika, gdy tylko go odpalisz. Gliwice to miasto, które z pewnością zwróci uwagę na pięknego drapieżnika, jakim jest każdy z samochodów Ferrari. Poczuj się jak gwiazda filmowa i usiądź za sterami wybranego modelu.

Jest to też świetny pomysł na prezent dla każdego fana motoryzacji. Brak prawa jazdy przestaje być przeszkodą, kiedy zdecydujesz się na przejażdżkę z profesjonalnym kierowcą rajdowym. Pewną ręką wyciśnie z maszyny całą moc, jaka jest dostępna w wybranym modelu. Przestań się zastanawiać i zarezerwuj jazdę po Gliwicach już dziś.

Parametry Lokalizacji - Gliwice

Czas przejazdu:  15 min
Długość: około 8 km

Adres Lokalizacji

Gliwice, ul. Błonie
Gliwicka Giełda Samochodowa
Sprawdź: Mapa Google

Dojazd do miasta Gliwice

- odległość 29 km od Katowice
- odległość 13 km od Zabrze
- odległość 22 km od Bytom
- odległość 21,5 km od Piekary Śląskie
- odległość 30,5 km od Rybnik

ZOBACZ DOSTĘPNE MIASTA