Samochody Ferrari


Samochody Ferrari

Marka Ferrari to niekwestionowany lider sportowych samochodów. Łączy w sobie zachwycający wygląd i ogromną moc ukrytą pod maską. Włoski producent stworzył samochody Ferrari, które stały się marzeniem każdego fana motoryzacji. Skorzystaj więc z okazji i wypróbuj wybrany przez siebie model Ferrari. Zachwycający ryk silnika i obłędny wygląd sprawią, że nie będziesz chciał wysiąść po przebytej jeździe. Wśród wszystkich modeli wybraliśmy te, które cieszą się największą popularnością i uznaniem w oczach zarówno ekspertów z branży jak i miłośników motoryzacji.

Każdy z tych samochodów dostarczy Ci olbrzymich emocji. Jedyne, co Ci pozostaje, to wybrać tor i zarezerwować jeden z dostępnych pojazdów. Każdy z nich zaskoczy Cię swoimi możliwościami. Dodatkowo masz do wyboru jazdę samodzielną, bądź z profesjonalnym kierowcą rajdowym. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich możliwości – jeśli nie posiadasz prawa jazdy, nie musi to oznaczać, że masz rezygnować ze swojego marzenia. Równie wielkie emocje poczujesz na siedzeniu pasażera, kiedy za kierownicą będzie siedział profesjonalny rajdowiec. Jeśli zaś sam chcesz zmierzyć się z którymś z tych demonów prędkości, po prostu wybierz jeden z modeli Ferrari.

Wybierz najlepszy model

Do Twojej dyspozycji oddajemy trzy wybrane modele:

  • Ferrari 458 Italia
  • Ferrari California
  • Ferrari F430
  • Ferrari F12berlinetta

Każdy z tych samochodów osiąga prędkość 100 km/h w zaledwie kilka sekund. Ich zwrotność oraz prędkości, jakie osiągają, zachwycą Cię podczas jazdy, niezależnie od tego, czy pojedziesz po torze czy po mieście. Zamów Voucher prezentowy na jazdę super samochodem i podaruj go bliskiej Ci osobie. Nasze samochody Ferrari są gotowe by spełnić marzenia wszystkich fanów motoryzacji.

Jazdy samochodami marki Ferrari obywają się na najlepszych torach wyścigowych w Polsce. Dostępnych jest kilkanaście lokalizacji do jazdy sportowymi samochodami m.in.

Wybierz odpowiedni model Ferrari oraz tor samochodowy i spełnij swoje motoryzacyjne marzenia już dziś!