Poznań


Nawet w ponad półmilionowym mieście, takim jak Poznań, modele Ferrari przyciągną zazdrosne spojrzenia pieszych i zmotoryzowanych. Pozwól sobie na niesamowitą dawkę emocji i zarezerwuj jazdę po mieście wybranym przez Ciebie samochodem.

Włoska marka swoją drapieżnością i niesłychaną elegancją zabierze Cię w podróż, którą zapamiętasz do końca życia. Wsiądź za kierownicę wybranego modelu i daj się ponieść emocjom. Przekonaj się, jak to jest usiąść za sterami sportowego modelu Ferrari.

Jeśli nie posiadasz prawa jazdy, przestań się martwić – w niesamowitą podróż zabierze Cię wykwalifikowany kierowca rajdowy. Jeśli zaś chcesz zrobić komuś prezent – nic prostszego. Możesz zarezerwować jazdę po mieście wybranym modelem Ferrari dla kogoś innego. Nie tylko fan motoryzacji będzie zachwycony, ale i nawet największy laik, który z przyjemnością złapie za kierownicę.

Czas na spełnianie marzeń jest tu i teraz – zrób to i zarezerwuj jazdę po mieście Ferrari – najlepszym samochodem włoskiej marki. Ferrari czeka właśnie na Ciebie.

Parametry Lokalizacji - Poznań

Czas przejazdu:  15 min
Długość: około 8 km

Adres Lokalizacji

Poznań, ul. Wyścigowa
Sprawdź: Mapa Google

Dojazd do miasta Poznań

- odległość 65 km od Gniezno
- odległość 46 km od Środa Wielkopolska
- odległość 29 km od Szamotuły
- odległość 55 km od Grodzisk Wielkopolski
- odległość 150 km od Bydgoszcz
- odległość 100 km od Piła
- odległość 103 km od Nowy Tomyśl

ZOBACZ DOSTĘPNE MIASTA