Ferrari F12berlinetta


Ferarri F12berlinetta jazdaferrari.pl

 Silnik:6,3L V12
 Poj. skokowa:6262cm3
 Moc:740KM
 Mom. obr.:690Nm 6000obr./min
 Do 100km/h:3.1 sekundy
 V max:340 km/h
 Waga:1525 kg
 Napęd:tylny
 Skrzynia biegów:automatyczna DCT

Ferrari F12Berlinetta

Ferrari F12berlinetta to jeden z najmocniejszym modeli wyprodukowanych przez markę Ferrari! Włoski producent po raz kolejny udowadnia, że tworzy samochody, które zachwycają każdego, nawet takie osoby, który nie interesują się motoryzacją! Dzięki nam masz okazję do przetestowania osobiście modelu F12berlinetta na jednym z torów wyścigowych w Polsce!

Ferrari F12berlinetta pod swoją olbrzymią maską posiada silnik o pojemności 6,3L V12! Każdej osobie po odpaleniu tak dużego silnika na całym ciele pojawiają się ciarki! Oczywiście pięknym dźwiękiem dla Waszych uszu będzie, również dźwięk opisywanego modelu Ferrari! Prezentowany model do 100km/h rozpędza się w zaledwie 3,1 sekundy, ale jednak nie to robi piorunujące wrażenie. Cała frajda zaczyna się w trakcie przyśpieszenia np. od 90km/h do 150km/h! F12berlinetta posiada automatyczną skrzynię biegów  DCT, która z połączeniem 740 koni zachwyci każdego kierowcę!

Zasiądź za sterami tej bestii i poprowadź ją po torze wyścigowym lub po mieście! Możliwości przejazdu takim samochodem dzięki nam jest mnóstwo! Wyobraź sobie pełne zachwytu spojrzenia kobiet i zazdrość w oczach wszystkich mężczyzn przejeżdżając takim samochodem po mieście. Niewątpliwie zwrócisz uwagę każdego innego kierowcy oraz wszystkich przechodniów. Pamiętaj również, że jazda takim samochodem to także idealny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Wyobraź sobie jak dużo radości wywołasz w osobie, którą obdarujesz voucherem na przejazd tym sportowym samochodem. Brak prawa jazdy nie przeszkadza w niczym. Można zakupić voucher na przejazd jako pasażer, wtedy samochód prowadzi doświadczony i profesjonalny kierowca rajdowy, która sprawi, że jazda Ferrari F12berlinetta po torze lub mieście będzie czymś wyjątkowym i niezapomnianym!

Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś złóż zamówienie na przejazd 740 konnym samochodem po torze! Projektanci Ferrari F12berlinetta dołożyli wszelkich starań, aby przejazd tym samochodem powalał na nogi każdego, kto zasiądzie za jego sterami!

Jazda po torze Ferrari F12Berlinetta

Jazda po torze Ferrari F12berlinetta to przeżycie, którego nie da się w żaden sposób opisać! To po prostu trzeba przeżyć! Duże prędkości, przyśpieszenia i ogromna adrenalina sprawią, że ten dzień będzie dla Ciebie wyjątkowy i niezapomniany, dlatego już teraz zamów jazdę na wybranym przez siebie torze wyścigowym! Do wyboru ponad 15 lokalizacji w całej Polsce. Sprawdź, który z torów znajduje się w Twojej okolicy i zakup voucher prezentowy!

ZAMÓW JAZDĘ PO TORZE

Pojednyki Ferrari