Tor Silesia Ring główny


Opis toru Silesia Ring Główny

Spełnij swoje dwa marzenia jednocześnie – wsiądź za kierownicę sportowego Ferrari i poczuj się jak kierowca rajdowy. Tor Silesia Ring Główny czeka właśnie na Ciebie. Ogromne emocje i adrenalina krążąca w żyłach – dajemy gwarancję, że zapamiętasz tę jazdę do końca życia.

Sprawdź swoje umiejętności przy niesamowitych prędkościach, jakie osiągają sportowe modele włoskiego producenta. Najdłuższa prosta ma 600 metrów, dzięki czemu wypróbujesz prędkość maksymalną. Każdy z modeli Ferrari przyspiesza do setki w zaledwie kilka sekund.  Wbije Cię w fotel kierowcy bądź pasażera, jeśli wybierzesz jazdę z wykwalifikowanym kierowcą rajdowym.

Na torze Silesia czeka na Ciebie aż piętnaście zakrętów, dzięki którym sprawdzisz zwrotność najszybszych modeli. Betonowa, równa powierzchnia sprawia, że zapominasz o dziurach na polskich drogach i skupiasz się tylko na tym, aby wciskać gaz do dechy.

Przestań się zastanawiać i podaruj sobie niezapomniane emocje. Jazda po torze Silesia Ring Główny w Kamieniu Śląskim czeka tylko na Twoją rezerwację.

Parametry - Tor Silesia Ring główny

Nawierzchnia: beton
Długość toru: 3600 m
Szerokość: 12-15 m
Zakręty: 15 (9 w prawo, 6 w lewo)
Najdłuższa prosta: 600 m

Adres toru

ul. Lotnicza 5-7
47-325 Kamień Śląski
Sprawdź: Mapa Google

Dojazd na Tor Silesia Ring główny z innych miast

- odległość 25 km od Opola
- odległość 60 km od Gliwic
- odległość 60 km od Lublińca

ZOBACZ DOSTĘPNE TORY