Tor Ułęż


Opis toru Ułęż

Betonowa powierzchnia czeka, aż wciśniesz gaz do dechy i wydobędziesz ryk silnika włoskiego, sportowego samochodu marki Ferrari. Rusz z piskiem opon i pokonuj okrążenia z zawrotną prędkością na Torze Ułęż. Tor Ułęż czeka właśnie na Ciebie!

Rozwijaj maksymalne prędkości na prostych, gdzie najdłuższa z nich ma aż 500 metrów. Przekonaj się, jaką największą prędkość osiągniesz. To jednak nie wszystko. Dzięki siedmiu zakrętom, znajdującym się na torze Ułęż, przetestujesz zwrotność wybranego drapieżnika Ferrari i sprawdzisz swoje umiejętności. Poczuj się jak prawdziwy kierowca rajdowy i ruszaj w podróż po torze Ułęż.

Niech adrenalina krąży w Twoich żyłach, a pewność Twoich ruchów pokieruje pojazdem po trasie. Jeśli zaś chcesz poczuć te emocje, a nie posiadasz prawa jazdy, zdaj się na profesjonalnego kierowcę rajdowego. To on pokaże Ci, dlaczego Ferrari jest jedną z najbardziej cenionych marek na świecie.

Przestań się zastanawiać i zarezerwuj jazdę po torze Ułęż już dziś. Pozwól sobie na wspomnienia, które zostaną z Tobą do końca życia.

Parametry - Tor Ułęż

Nawierzchnia: beton
Długość toru: 2500mSzerokość: 10-30m
Zakręty: 5 (4 w prawo, 1 w lewo)
Najdłuższa prosta: 500m

 

Adres toru

08-503 Nowodwór
byłe lotnisko Ułęż
Sprawdź: Mapa Google

Dojazd na Tor Ułęż z innych miast

- odległość 70km od Lublina
- odległość 80km od Radomia
- odległośc 120km od Warszawy

 

ZOBACZ DOSTĘPNE TORY