Tor Poznań


Opis toru Poznań

Tor Poznań to jeden z najlepszych torów w Polsce! Asfaltowa powierzchnia toru Poznań czeka właśnie na Ciebie – dostarcz sobie olbrzymiej dawki emocji i ruszaj z piskiem opon piekielnie szybkimi samochodami marki Ferrari. Sportowy charakter i drapieżny wygląd sprawią, że od pierwszego spojrzenia adrenalina zacznie krążyć w Twoich żyłach.

Sprawdź swoje umiejętności na torze Poznań, którego długość okrążenia to aż 4100 metrów. Najdłuższa prosta to 560 metrów – zmierz się z nią i przekonaj się, jaką prędkość maksymalną osiągniesz. Niezależnie od modelu Ferrari, jaki wybierzesz, osiągniesz prędkość 100 km/h w zaledwie parę sekund. Wyobraź sobie, jak takie przyspieszenie wbija Cię w fotel, a Ty chcesz jeszcze więcej i dociskasz gaz do dechy.

Jeśli znasz jakiegoś fana motoryzacji, dla którego szukasz pomysłu na prezent, to przestań się zastanawiać. Jazda po torze Poznań jest wyśmienitym pomysłem, który obdarowana osoba zapamięta do końca życia. Brak prawa jazdy też przestaje być problemem – pojedź z wykwalifikowanym kierowcą rajdowym, który pokaże Ci, co taka włoska maszyna potrafi.

Parametry - Tor Poznań

Nawierzchnia: asfalt
Długość toru: 4100m
Szerokość: 12m
Zakręty: 14 (9 w prawo, 5 w lewo)
Najdłuższa prosta: 560m

Adres toru

ul. Wyścigowa 3
Przeźmierowo
Sprawdź: Mapa Google

Dojazd na Tor Poznań z innych miast

- odległość 125km od Gorzowa Wielkopolskiego
- odległość 140km od Bydgoszczy
- odległość 180 km od Wrocławia





ZOBACZ DOSTĘPNE TORY