Tor Łódź


Opis toru Łódź

Przekonaj się, jak olbrzymie emocje towarzyszą kierowcom rajdowym w wyścigu i wsiądź do sportowego samochodu marki Ferrari. Złap mocno za kierownicę, wciśnij gaz do dechy i daj się ponieść ogromnym emocjom. Tor Łódź jest jednym z najlepszych torów w Polsce! Przekonaj się o tym osobiście!

Asfaltowa nawierzchnia czeka na Ciebie na torze Łódź. Przekonaj się, jak zwrotnymi maszynami są samochody włoskiego producenta i zmierz się z każdym z siedmiu zakrętów na torze. Ogromne przyspieszenie wbije Cię w fotel, kiedy w wybranym modelu osiągniesz prędkość 100 km/h w zaledwie kilka sekund.

Jeśli nie posiadasz prawa jazdy, zdaj się na umiejętności profesjonalnego kierowcy rajdowego. Jeśli zaś sam chcesz się sprawdzić, nie czekaj, tylko zarezerwuj jazdę po torze Łódź. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i poczuj adrenalinę, buzującą w Twoich żyłach. Takie emocje pozostaną w Twoich wspomnieniach do końca życia.

Możesz też zarezerwować jazdę po torze Łódź i sprawić idealny prezent dla znanego Ci miłośnika motoryzacji. Obdarowana osoba z pewnością doceni tak oryginalny prezent, który pozwoli poczuć uzależniające emocje i usłyszeć wibrujący ryk silnika, ukrytego pod maską Ferrari.

Parametry - Tor Łódź

Nawierzchnia: asfalt
Długość toru: 1500m
Szerokość: 8-12m
Zakręty: 7 (5 w prawo, 2 w lewo)

Adres toru

Kiełmina, gm. Stryków k/Łodzi,
przy DK 71, 95-010 Stryków
Sprawdź: Mapa Google

Dojazd na Tor Łódź z innych miast

- stryków - do zjazdu na autostradę A2 w strykowie jest około 1km
- odległość 10km od Łodzi
- odległość 100km od Warszawy

 

ZOBACZ DOSTĘPNE TORY