Tor Jastrząb


Opis toru Jastrząb

Niewyobrażalna moc, ukryta pod maską Ferrari, czeka, aż ją uwolnisz i wciśniesz gaz do dechy. Przekonaj się, jak wielkie prędkości osiągają sportowe modele włoskiego producenta i wybierz się w jazdę po torze Jastrząb. Tor Jastrząb jest jednym z najnowocześniejszych torów w Polsce!

Jedenaście zakrętów pozwoli Ci przekonać się, jak zwrotnymi maszynami są samochody Ferrari. Niesamowite przyspieszenie wbije Cię w fotel, kiedy w zaledwie kilka sekund osiągniesz prędkość 100 km/h. Przekonaj się, jak szybko jesteś w stanie poruszać się po torze, którego asfaltowa nawierzchnia czeka na rozgrzane opony.

Taka dawka emocji i adrenaliny to z pewnością świetny pomysł na prezent, nie tylko dla miłośnika motoryzacji, ale i kompletnego laika. Prawo jazdy nie jest wymagane, jeśli zdecydujesz się na jazdę z profesjonalnym kierowcą rajdowym. Specjalnie dla Ciebie wyciśnie on z maszyny wszystko to, co projektanci zawarli, aby zadowolić fanów motoryzacji.

Olbrzymie prędkości to olbrzymie emocje. Sprawdź swoje umiejętności i zmierz się z torem Jastrząb w drapieżniku, jakim jest samochód Ferrari. Przestań się wstrzymywać i pozwól sobie na niewyobrażalne dawki adrenaliny. Zarezerwuj jazdę po torze Jastrząb już dzisiaj.

Parametry - Tor Jastrząb

Nawierzchnia: asfalt
Długość toru: 2500m
Szerokość: 10m
Zakręty: 11 (6 w prawo, 5 w lewo)
Najdłuższa prosta: 200m

Adres toru

Autodrom jastrząb
ul. Czerwienica 1/1
26-502 Jastrząb
Sprawdź: Mapa Google

Dojazd na Tor Jastrząb z innych miast

- odległość 30km od Radomia
- odległość 60km od Kielc
- odległość 130 km od Warszawy

ZOBACZ DOSTĘPNE TORY