Autoprezent opinie


Opinie autoprezent

Reklamowa ulotka firmy Autoprezent.pl, która wpadła mi ostatnio w ręce, mocno przykuła moją uwagę. Należę do wielbicieli prędkości, a Lamborghini i Ferrari na niej przedstawione ożywiło moją pasję do sportowych samochodów. Stąd moje zainteresowanie eventem organizowanym przez firmę Autoprezent.pl. Event został zorganizowany 27 października na profesjonalnym torze Poznań. To wspaniałe miejsce, gdzie spędziłem weekend z całą rodziną. Motoryzacyjny event okazał się prawdziwym rajem dla pasjonatów super szybkich samochodów.

Ulotka firmy autoprezent

Weekendowy event na torze Poznań

Nigdy nie przypuszczałem, że kiedykolwiek będę miał okazję zasiąść za kierownicą Ferrari. Nie boję się wyzwań i lubię poczuć przypływ adrenaliny w organizmie. Tor Poznań wywiera duże wrażenie już w samym momencie wejścia na ten obiekt. Widzimy przed sobą i słyszymy coś co w codziennym życiu, rzadko nam się zdarza. W szeregu ustawione, gotowe do boju na torze, sportowe samochody. Na spełnienie mojego marzenia nie trzeba było długo czekać. To zasługa dobrze przygotowanych do eventu członków obsługi, reprezentujących grupę Autoprezentu. W szczegółach zadbano o dobry nastrój oraz wyjątkową sportową atmosferę, która towarzyszyła podczas tej imprezy wszystkim jej uczestnikom. Organizatorzy zadbali również o wysoki poziom bezpieczeństwa. Przed rozpoczęciem jazdy na torze z każdym uczestnikiem było przeprowadzone szkolenie instruktażowe. Głównym jego celem było zapoznanie uczestników z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa oraz regułami obowiązującymi na torze podczas jazdy wybranym przez siebie samochodem.

Mnóstwo sportowych samochodów

Na evencie w Poznaniu, organizatorzy zgromadzili jedne z najlepszych sportowych modeli jakie istnieją na rynku. Takie skupisko sportowych samochodów w jednym miejscu robi duże wrażenie i w pełni zaspokaja samochodowy gust miłośników motoryzacji. Wszyscy uczestnicy eventu byli zachwyceni widokiem ponad dwudziestu sportowych samochodów takich jak: Ferrari CaliforniaFerrari 458 Italia, Ferrari F430, Lamborghini Gallardo, Nissan GTR, McLaren 650s, Porsche 911 GT3, Ford Mustang, Chevrolet Camaro SS i wiele wiele więcej.autoprezent opinie

Kulminacyjnym momentem eventu okazał się start i przejazd wybranym przez siebie samochodem. To była wielka frajda, gdyż za kierownicą Ferrari można było sprawdzić się w sytuacji, w której dotąd nigdy się nie znalazłem. Na torze w Poznaniu mogłem świadomie przesunąć granice swoich możliwości za kierownicą Ferrari. Fascynowały mnie możliwości dynamiczne tego samochodu! W każdym momencie pokonywania trasy poznańskiego toru. Choć na krótką chwilę stworzono mi okazję, aby wczuć się w jakimś stopniu w rolę kierowcy wyścigowego. A o to głównie mi chodziło!

Event Autoprezentu to świetna impreza nie tylko dla kierowców zasiadających za kierownicą samochodów o sportowym zacięciu. Świetnie bawiły się również towarzyszące im osoby. Miały one okazję wykonania sobie zdjęcia na tle luksusowych samochodów. Była również możliwość nakręcenia filmiku osobie, która za kierownicą samochodu przemierzała trasę tory. Za taką pamiątkę trzeba było dopłacić. Wielkie emocje, niezapomniane wrażenia! To warto przeżyć! Polecam! Kalendarz wszystkich imprez firmy Autoprezent.pl znajdziecie tutaj.

Autoprezent opinie

Tor PoznańPrzed wyjazdem na event do Poznania zapoznałem się z opiniami osób, które już wcześniej skorzystały z ofert przejazdu sportowymi samochodami firmy Autoprezent.pl. Zgadzam się ze zdaniem tych, którzy uważają, że eventy stoją na wysokim poziomie i mają swoisty sportowy urok. Na każdym etapie imprezy widać jak każdy pracownik obsługi stara się, aby klient miał jak największa frajdę z jazdy. No przecież chyba o to im chodzi, aby nie zniechęcać tylko zachęcać, zdobywać klienta. Negatywne, ale konstruktywne opinie należy brać pod uwagę. Należy odróżnić i odrzucić te złośliwe. Ja jestem zadowolony, że zdecydowałem się na udział w tej imprezie i dzięki zdjęciom i filmikowi z jazdy mam super pamiątkę na całe życie, a jeśli chodzi o negatywne autoprezent opinie to niestety nie mogę się z nimi zgodzić. Zachęcam i polecam wszystkim wybrać się na taką dużą motoryzacyjną imprezę!