Tor Bednary


Opis toru Bednary

Wibrujący ryk silnika, betonowa nawierzchnia, tor Bednary i Ty za kierownicą sportowego Ferrari – wyobraź to sobie. Pozwól sobie na niewyobrażalną dawkę emocji i usiądź za sterami jednego z demonów prędkości włoskiego producenta.

Tor Bednary czeka właśnie na Ciebie. Siedem zakrętów pozwoli Ci przekonać się, jak zwrotnymi samochodami są maszyny Ferrari. Zawrotne prędkości wbiją Cię w fotel, a przyspieszenie sprawi, że adrenalina zacznie buzować w Twoich żyłach.

Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na prezent, to właśnie jest to! Spraw radość bliskiej Ci osobie i zarezerwuj dla niej jazdę po torze Bednary. Te wspomnienia zostaną z Wami do końca życia. Brak prawa jazdy przestaje być przeszkodą – w podróż zabierze Cię wykwalifikowany kierowca rajdowy, który na torze wyścigowym wyciśnie z maszyny największą, możliwą moc.

Ostrzegamy – taka dawka adrenaliny jest uzależniająca i mało kto zechce sam wysiąść z samochodu marki Ferrari. Przekonaj się sam, jak fantastycznym uczuciem jest kierowanie pojazdem, wartym kilkaset tysięcy złotych.

Parametry - Tor Bednary

Nawierzchnia: beton
Długość toru: 2500m
Szerokość: 12m
Zakręty: 7 (2 w prawo, 5 w lewo)
Najdłuższa prosta: 500m

Adres toru

lotnisko Bednary, 62-010
Sprawdź: Mapa Google

Dojazd na Tor Bednary z innych miast

- odległość 30km od Gniezna
- odległość 40km od Poznania
- odległość 100 km od Bydgoszczy

ZOBACZ DOSTĘPNE TORY