Tor Białystok


Opis toru Białystok

Wsiądź do wymarzonego samochodu i poczuj, co to znaczy zasiadać za sterami samochodu, wartego kilkaset tysięcy złotych. Włoska marka Ferrari doskonale wie, jak skonstruować sportowego drapieżnika, osiągającego zawrotne prędkości. Tor Białystok pozwala na przetestowanie samochodu pod każdym względem!

Asfaltowa nawierzchnia toru Białystok czeka, aż ruszysz z piskiem opon i osiągniesz niesamowite prędkości. Dziewięć zakrętów pozwoli Ci sprawdzić, jak zwrotnymi maszynami są samochody Ferrari. Pozwól sobie na adrenalinę, która jeszcze długo po jeździe będzie krążyła w Twoich żyłach.

Brak prawa jazdy nie jest problemem – wybierz jazdę po torze Białystok z profesjonalnym, wykwalifikowanym kierowcą rajdowym. Jego umiejętności pozwolą Ci poczuć wszystkie zalety wybranego modelu marki Ferrari.

Prowadząc samemu, możesz też przetestować swoje umiejętności i sprawdzić je w ekstremalnych warunkach olbrzymich prędkości. Przestań się więc zastanawiać i zarezerwuj jazdę po torze. Zrób sobie prezent i przekonaj się, dlaczego Ferrari jest uważane za jedną z najlepszych marek na świecie.

Parametry - Tor Białystok

Nawierzchnia: asfalt
Długość toru: 1600m
Szerokość: 10m
Zakręty: 9 (6 w prawo, 3 w lewo)

Adres toru

Aeroklub Białystok Krywlany
Sprawdź: Mapa Google

Dojazd na Tor Białystok z innych miast

- odległość 100km od Łomży
- odległość 130km od Suwałk
- odległość 200 km od Warszawy

ZOBACZ DOSTĘPNE TORY