Salony Ferrari w Polsce


Salon Ferrari w Katowicach

Samochody z logo Ferrari stale wzbudzają niesamowite emocje i wrażenia. Ta jedna z najcenniejszych marek świata wciąż zdobywa nowych właścicieli i rozbudza ich pasję. W Polsce miłośnicy tej luksusowej marki mają możliwości odwiedzania dwóch salonów Ferrari. Jeden z nich ze swoją siedzibą funkcjonuje w Katowicach, drugi usytuowany jest w Warszawie. Salony Ferrari w Polsce funkcjonują pod patronatem Grupy Pietrzak.

Salon Ferrari w Katowicach

Salon w Katowicach został utworzony 7 VI 2013 roku i mieści się przy ulicy Bocheńskiego 106. Bardzo szybko zyskał opinię doskonale funkcjonującego autoryzowanego punktu sprzedaży oraz serwisu w Polsce. W grudniu 2014r. salon Ferrari w Katowicach przeszedł przeobrażenia, został rozbudowany, zyskując dodatkową powierzchnię 450m2. Jest jednym z największych salonów marki Ferrari w Europie. Salon Ferrari w Katowicach trafił do grona najlepszych salonów Ferrari na świecie dzięki dobrym wynikom sprzedażowym, działaniom marketingowym i idei tworzenia społeczności fanów marki Ferrari w Polsce.

Salony Ferrari w Polsce - Katowice
źródło: ferrarikatowice.pl

Zespół Ferrari Katowice oferuje swoim klientom, w ramach autoryzowanego serwisu, profesjonalną obsługę i najwyższy standard napraw. To jeden z najnowocześniejszych serwisów w Polsce, którego pracownicy należą do najwyższej klasy specjalistów. Duże zainteresowanie klientów salony Ferrari w Polsce wzbudzają programem Ferrari Approved, który realizuje katowicki zespół. Objęte są nim wszystkie modele wyprodukowane na przestrzeni 15 lat, które poddawane są dokładnej kontroli technicznej. Skontrolowany samochód otrzymuje certyfikat Ferrari Approved, który jest gwarancją perfekcyjnie sprawnego pojazdu. Klienci salonu Ferrari Katowice mają także możliwość skorzystania z profesjonalnego detailingu. Ta obsługa obejmuje kompleksowe mycie, konserwacje oraz zabezpieczenie wszystkich elementów pojazdu przy użyciu specjalistycznych preparatów i narzędzi.

Salon Ferrari Warszawa

W czerwcu 2014 roku do dyspozycji klientów, zainteresowanych zakupem najsłynniejszej i najbardziej pożądanej marki świata, został oddany w pełni wyposażony salon Ferrari w Warszawie. Salon usytuowany jest w centrum stolicy przy Nowym Świecie 6/12. Początki jego działalności związane były z licencja dealerstwa z Katowic. Spółka należąca do Grupy Pietrzak oraz Adama Niesłuchowskiego w listopadzie 2014r. otrzymała autoryzację Ferrari, umożliwiającą salonowi działać pod szyldem Ferrari Warszawa.

Salony Ferrari w Polsce - Warszawa
źródło: Forsal.pl

Salon Ferrari Warszawa oferuje swoim klientom najwyższe standardy obsługi. Wychodząc naprzeciw wysokim oczekiwaniom swoich klientów świadczą usługi najwyższej jakości. Stwarza im możliwość zapoznania się większością modeli dostępnych obecnie w ofercie włoskiego producenta. Pracownicy salonu Ferrari Warszawa przygotowują dla swoich klientów atrakcyjne imprezy, premierowe pokazy, wspólne wyjazdy typu “Grand Tour” i różnorodne eventy na torze wyścigowym.

Salony Ferrari w Polsce – wydarzenia integrujące miłośników marki

modele Ferrari Salony Ferrari w Polsce wspólnie organizują ogólnopolskie premiery najnowszych modeli w gamie Ferrari. Są inicjatorami ciekawych eventów, przeprowadzanych z myślą o klientach marki, którzy pragną spełnić swoje motoryzacyjne marzenia.

Tegoroczne targi Motorshow w Poznaniu były okazją do zaprezentowania po raz pierwszy w Polsce, w barwach katowickiego Racing Teamu – Ferrari Portofino oraz 488 Challenge. Była to zarówno dla salonu Ferrari Katowice jak i dla salonu Ferrari Warszawa podwójna premiera na targach.

Dobra współpraca marki Ferrari oraz Shell zaowocowała spotkaniem klientów salonu Ferrari Katowice i salonu Ferrari Warszawa z mistrzem F1- Kimi Räikkönen , który odwiedził w czerwcu 2017r salon Ferrari Warszawa.

Imprezą jednoczącą fanów marki i właścicieli Ferrari jest kawalkada przez Polskę. Coroczna kawalkada Corsa Baltica przyciąga klientów obydwu salonów Ferrari w Polsce.

Przejedź się sportowy samochodem!