Tor Borsk


Opis toru Borsk

Wibrujący ryk silnika i ogromna moc, ukryta pod maską, czekają właśnie na Ciebie. Zarezerwuj jazdę po torze Borsk i wybierz swój wymarzony model Ferrari. Przekonaj się, dlaczego włoska marka jest uznawana za jedną z najlepszych na świecie. Tor Borsk czeka!

Betonowa powierzchnia czeka, aż złapiesz za kierownicę i wciśniesz gaz do dechy, ruszając z piskiem opon. Najdłuższa prosta na 600 metrów pozwoli Ci osiągnąć prędkość maksymalną kilkuset kilometrów na godzinę. Ogromne przyspieszenie wbije Cię w fotel, kiedy w zaledwie kilka sekund osiągniesz prędkość 100 km/h.

Pozwól sobie na te emocje i poczuj adrenalinę, która w olbrzymich ilościach będzie krążyła w Twoich żyłach. Jeśli zaś szukasz pomysłu na prezent, również dobrze trafiłeś. Taka niespodzianka dla fana motoryzacji będzie niesamowitym przeżyciem, które zostanie w jego wspomnieniach na zawsze. Podaruj sobie i bliskiej osobie niezapomniane emocje!

Wybierz spośród modeli Ferrari ten, o którym marzysz, i ruszaj w trasę. Z każdym okrążeniem będziesz chciał jeszcze więcej, a olbrzymie emocje sprawią, że będziesz już wiedział, co kieruje rajdowcami, decydującymi się na wybranie właśnie takiej drogi zawodowej. Posiadamy kilka modeli Ferrari, które na pewno zachwycą Ciebie jak i obdarowanego.

Parametry - Tor Borsk

Nawierzchnia: beton
Długość toru: 2500m
Szerokość: 30m
Zakręty: 5 (3 w prawo, 2 w lewo)
Najdłuższa prosta: 600m

Adres toru

Osada Borsk Lotnisko
Sprawdź: Mapa Google

Dojazd na Tor Borsk z innych miast

- odległość 80km od Gdańska
- odległość 120km od Bydgoszczy
- odległość 200 km od Kołobrzega

ZOBACZ DOSTĘPNE TORY