Tor Kielce


Opis toru Kielce

Betonowa nawierzchnia czeka tylko na to, abyś wcisnął gaz do dechy i ruszył z piskiem opon. Wybierz wymarzony model włoskiej marki Ferrari i wyrusz w emocjonującą podróż po torze Kielce. Tor Kielce czeka na Ciebie!

Wszystkie samochody Ferrari to drapieżne, sportowe pojazdy, czekające na właściwego kierowcę. Zmierz się już dziś z ogromną mocą, ukrytą pod maską, i pędź po specjalnym torze wyścigowym Kielce. Ogromna dawka emocji i adrenalina, krążąca w Twoich żyłach, sprawią, że te wspomnienia zostaną z Tobą do końca życia.

Siedem zakrętów czeka na Twoje umiejętności, dzięki którym przetestujesz zwrotność tych piekielnie szybkich maszyn. Jeśli nie posiadasz prawa jazdy, skorzystaj z pomocy profesjonalnego kierowcy rajdowego, który specjalnie dla Ciebie okiełzna te drapieżne maszyny.

Przekonaj się, jaką prędkość maksymalną osiągniesz na najdłuższej prostej 400 metrów. Każdy z modeli Ferrari osiąga prędkość stu kilometrów na godzinę w zaledwie kilka sekund, co z pewnością wbije Cię w fotel.

Pozwól sobie na te ogromne emocje i niezapomniane przeżycia. Jazda po torze Kielce czeka, jedyne, co musisz zrobić, to wybrać model i zarezerwować termin.

Parametry - Tor Kielce

Nawierzchnia: beton
Długość toru: 2500m
Szerokość: 10m
Zakręty: 7 (3 w prawo, 4 w lewo)
Najdłuższa prosta: 400m

Adres toru

ul. Jana Pawła II 9
26-001 Kielce-Masłów
Sprawdź: Mapa Google

Dojazd na Tor Kielce z innych miast

- odległość 80km od Radomia
- odległość 130km od Krakowa
- odległość 140 km od Częstochowy

ZOBACZ DOSTĘPNE TORY