Tor Toruń


Opis toru Toruń

Wibrujący ryk silnika poniesie się po całej okolicy, kiedy wciśniesz gaz do dechy i ruszysz po betonowej nawierzchni toru Toruń. Przekonaj się, jakie niesamowite emocje towarzyszą profesjonalnym kierowcom rajdowym w trakcie wyścigu. Tor Toruń czeka właśnie na Ciebie!

Sprawdź swoje umiejętności, wybierając jeden z kilku modeli Ferrari. Włoski producent sportowych samochodów doskonale wie, jak wydobyć z Twojego organizmu ogromne ilości adrenaliny. Rozwiń na torze maksymalną prędkość i daj się ponieść wyobraźni. Przetestuj demona prędkości marki Ferrari, który swoją drapieżnością zachwyci Cię od pierwszego spotkania.

Przekonaj się, jak zwrotnymi maszynami są samochody włoskiego producenta. Jeśli nie posiadasz prawa jazdy, zdaj się na profesjonalnego kierowcę, który zabierze Cię w niezapomnianą podróż. Z każdym okrążeniem będzie chciał więcej.

Jest to również świetny pomysł na prezent zarówno dla fana motoryzacji, jak i miłośnika mocnych wrażeń. Olbrzymie prędkości i niesamowita moc, ukryta pod maską, będą najlepszym prezentem dla bliskiej Ci osoby.

Przestań się zastanawiać i daj się ponieść. Zarezerwuj jazdę po torze już dziś i ustal szczegóły przejazdu.

Parametry - Tor Toruń

Nawierzchnia: beton
Długość toru: 2500m
Szerokość:
Zakręty: 3 (2 w prawo, 1 w lewo)

Adres toru

ul. Łukasiewicza
87-100 Toruń
Sprawdź: Mapa Google

Dojazd na Tor Toruń z innych miast

- odległość 50km od Bydgoszczy
- odległość 160km od Poznania
- odległość 180km od Łódzi

 

ZOBACZ DOSTĘPNE TORY