Tor Poznań Kartingowy


Opis toru Poznań karting

Przekonaj się, jak to jest usiąść za sterami samochodu, wartego kilkaset tysięcy złotych. Rozgrzej asfalt na torze Poznań Kartingowym i ruszaj z piskiem opon, osiągając niewyobrażalne prędkości. Tor Poznań Karting czeka na Ciebie!

Włoski producent doskonale wiedział, czego od sportowego samochodu wymagają miłośnicy motoryzacji. Wibrujący ryk silnika będzie dudnił Ci w uszach, a gdy złapiesz za kierownicę i wciśniesz gaz do dechy, przyspieszenie wbije Cię w fotel.

Sprawdź swoje umiejętności i przekonaj się, jak wielkie emocje towarzyszą kierowcom rajdowym w trakcie wyścigu. Przekonaj się, jak zwrotnymi maszynami są Ferrari i przetestuj je na torze Poznań Kartingowym.

Jeśli nie posiadasz prawa jazdy, a jesteś uzależniony od adrenaliny, możesz zdać się na profesjonalnego kierowcę. Przewiezie Cię on po całym torze, wyciskając z tych drapieżnych pojazdów wszystko, co najlepsze.

Przestań czekać i już dziś zarezerwuj jazdę po torze Poznań Kartingowym. Takiej dawki emocji i adrenaliny nie zapomnisz do końca życia, a znajomi będą Ci zazdrościć.

Parametry - Tor Poznań Kartingowy

Nawierzchnia: asfalt
Długość toru: 1500m
Szerokość: 12m
Zakręty: 8 (6 w prawo, 2 w lewo)
Najdłuższa prosta: 200m

Adres toru

ul. Wyścigowa 3
Przeźmierowo
Sprawdź: Mapa Google

Dojazd na Tor Poznań Kartingowy z innych miast

- odległość 125km od Gorzowa Wielkopolskiego
- odległość 140km od Bydgoszczy
- odległość 180 km od Wrocławia

ZOBACZ DOSTĘPNE TORY