Czym może Cię zaskoczyć Ferrari F430 na torze?


Ferrari F430 na torze

Ten, kto choć raz przeżył przygodę swojego życia za kierownicą Ferrari F430, ten zapewne zgodzi się z powiedzeniem, że w tym cudzie techniki można zakochać się bez pamięci. Już na sam widok startu Ferrari F430 na torze wyścigowym składają się ręce do owacji.

Moc i osiągi budzące respekt!

Ferrari - samochód sportowyWielu młodych ludzi spragnionych jest mocnych wrażeń i to właśnie ten samochód jest w stanie w pełni zaspokoić ich oczekiwania. Ten prawdziwy wulkan energii zachwyci tych, którzy cenią sobie brawurową jazdę. Dołącz do fanów Ferrari F430, tej utytułowanej, sportowej marki. Super mocne i ultra szybkie Ferrari F430, oparte na technologii wyczynowej, wyposażone jest w 4,3 l motor V8. Rewelacyjna praca tego motoru generuje moc rzędu 490 KM. Super widlasta ósemka, potwierdzając swoją potęgę, zaskakuje wysoką wartością maksymalnej prędkości rzędu 315 km/h oraz maksymalnym momentem obrotowym rzędu 465 NM. Samochód z taką konfiguracją przyspiesza do 100 km w 4 sekundy. Warto przetestować atuty Ferrari F430 na profesjonalnym torze wyścigowym.

Czym może Cię zaskoczyć Ferrari F430 na torze?

Na czym polega wyjątkowość tego samochodu? Na pewno na tym, że jego pełna dynamizmu sylwetka kusi frajdą prowadzenia. Zaskakuje i wprawia w zachwyt sposobem rozwijania mocy przez jeden z najlepszych turbodoładowanych silników świata. Potencjał swoich możliwości najlepiej prezentuje Ferrari F430 na torze wyścigowym. Tam forsuje swoje możliwości i wykazuje wielkie umiejętności. Na profesjonalnym torze samochód odkrywa wszystkie swoje karty po to, aby kierowca zasiadający za jego kierownicą poczuł prawdziwe rajdowe emocje i przeżył wyjątkową przygodę.
Każdy moment jazdy Ferrari F430, czy to przy pokonywaniu zakrętów, czy przy przemierzaniu wzniesień nie traci na dynamice. Doskonałe właściwości aerodynamiczne zapewniają mu zarówno specjalnie zaprojektowane wloty powietrza, jak i kształt karoserii. Na najwyższe pochwały ze strony kierowcy zasługuje również droga hamowania Ferrari F430 na torze. Hamujące z całą siłą auto pozostaje stabilne, a kierowca odczuwa fascynujące zespolenie pojazdu z nawierzchnią toru. Zatrzymanie pojazdu jadącego z prędkością 100 km/h na dystansie niewiele ponad 30 metrów możliwe jest tylko dzięki zastosowaniu skutecznych, rewelacyjnych węglowo-ceramicznych hamulców Brembo.

Przejażdżka Ferrari F430 na torze dla każdego miłośnika tego samochodu może stać się realną. Warto zapoznać się z ofertą przejazdów tym samochodem jaką dysponuje Autoprezent. Z udziału w motoryzacyjnych imprezach skorzystało już wiele osób, które zapragnęły poczuć smak atmosfery panującej na torze.