Dlaczego warto przejechać się KTM X-BOW?


Dlaczego warto przejechać się KTM X-BOW
To może być wspaniała przygoda Twojego życia! Fascynacja KTM X-BOW rozkwita wśród coraz większej rzeszy wielbicieli szukających mocnych wrażeń oraz wyjątkowych doznań. Przejażdżka KTM X-BOW gwarantuje niepowtarzalne emocje wszystkim zapaleńcom i pasjonatom sportowych samochodów.

Sportowe geny KTM X-BOW

Samochód dysponuje niezwykłymi parametrami i możliwościami na torze wyścigowym. Imponuje znakomitymi właściwościami jezdnymi,  dlatego

Ktm Xbow na torze

przejażdżka KTM-BOW-em wzmocni wrażenia kierowcy, zasiadającego za jego kierownicą. Samochód osiąga 240 KM dzięki dwulitrowemu silnikowi TFSI i jego turbodoładowaniu. Wynoszący 310 NM moment obrotowy jest osiągany w zakresie od 2000 do 5500 obr./min. Napęd przenoszony jest na tylną oś za pomocą przekładni ręcznej. Warto przekonać się jakie ma osiągi.  Wypróbuj jego dynamiczną jazdę. Przejażdżka KTM X-BOW po torze pozwoli poczuć tempo i wykorzystać reakcje samochodu na dodanie gazu. A te są imponujące! Na uwagę zasługuje osiągnięcie prędkości 100 km/h w 3,9 sekund i możliwość rozpędzenia się samochodu do wartości rzędu 220 km/h.

Co wyróżnia ten samochód?

To co wyróżnia ten pojazd i rzuca się w oczy to prostota jego konstrukcji oraz niewielka masa wynosząca 790 kg. Bazą inspiracji tego super lekkiego auta stała się wysoko zaawansowana technologia. Prostota obsługi, precyzja widoczna w każdym elemencie samochodu oraz brak elektroniki przybliża go do świata wielkich wyścigów. Dla uzyskania doskonałych osiągów zrezygnowano z zamontowania przedniej szyby, drzwi oraz dachu. Uzyskano w ten sposób efekt typowo torowego samochodu, który może poszczycić się bardzo dużym współczynnikiem oporów opływu powietrza. Przejażdżka KTM X-BOW zapewni każdemu miłośnikowi sportu motorowego przeżycie wielkiej przygody.

Dla kogo przejażdżka KTMX-BOW-em?

Kierowcy o sportowych aspiracjach, dążąc za wszelką cenę zrealizować swoją odważną wizję pasji zasiadają za kierownicą tego pojazdu i testują swoje możliwości oraz umiejętności. Faktem jest, że muszą wykazać się nie tylko doświadczeniem, dużą znajomością podstawowych technik jazdy, ale również dużą zręcznością i refleksem. Aby poczuć smak motoryzacyjnej przygody za kierownicą KTM X-BOW można zafundować sobie przejażdżkę w ramach eventów organizowanych przez „AutoPrezent„. Ta motoryzacyjna firma prezentuje bogatą ofertę z zakresu możliwości wykorzystania tego samochodu na profesjonalnym torze. Przejażdżki KTM X-BOW  organizowane są na wielu torach wyścigowych, których w naszym kraju nie brakuje. Wiele spośród tych osób stawia pierwsze kroki w realizacji swoich marzeń za kierownicą super szybkich samochodów. Osiągają swój wymarzony cel pod okiem doświadczonych instruktorów nauki jazdy.