Egzamin na prawo jazdy w Lamborghini Gallardo


Młody chłopak zdał prawo jazdy w sportowym samochodzie Lamborghini Gallardo. To pierwszy w Polsce zdany egzamin na kategorie B w takim samochodzie.Lamborghini Gallardo - autoprezent.pl

Śmiała decyzja o przystąpieniu do egzaminu na prawo jazdy za kierownicą Lamborghini Gallardo potwierdziła tezę, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych. Przekonuje nas o tym postawa młodego 18-latka Krzysztofa Kowalika. Podjął decyzję, która z całą pewnością, może okazać się punktem zwrotnym, zapowiadającym wiele zmian w jego życiu.Jako pierwszy kursant w Polsce i prawdopodobnie na świecie, niepełnosprawny Krzysztof Kowalik zdał egzamin na prawo jazdy. Trasę pokonywał niezwykłym samochodem Lamborghini Gallardo. Nikt nigdzie wcześniej nie zdobył się na taki test odwagi. Nikt nie próbował wykorzystać w roli „elki” 560 konny samochód o maksymalnych osiągach 325km/h i silniku o pojemności 5,2l.

Szczytny cel inicjatywy Pawła Billa.Lamborghini egzamin na prawo jazdy

Do działania Krzysztofa zmotywował instruktor nauki i techniki jazdy Paweł Bill, współpracujący z firmą Autoprezent.pl. Pod jego nadzorem 18-latek opanował sztukę bezpiecznego prowadzenia samochodu marki Lamborghini zmieniając tym samym postrzeganie niepełnosprawności przez otoczenie. Paweł Bill należy do ludzi, którzy lubią wcielać w życie różne pomysły. Jego inicjatywa rozkręcania akcji, której celem jest wsparcie pieniężnej zbiórki internetowej na protezy dla Krzysztofa i jego kolegi Miłosza zasługuje na szacunek i uznanie. Obaj chłopcy są ofiarami wypadku komunikacyjnego i oboje stracili lewe nogi. Ich marzenia o ograniczeniu swojej niepełnosprawności i powrocie do normalnego życia poruszyły serca wielu ludzi. Świadczy o tym zbiórka pieniędzy na protezy, która wciąż trwa.

Udział charytatywny autoprezentu w charytatywnej akcji.

 

LamborghiniZakładając optymistyczną wersję zakończenia akcji wsparcia zbiórki pieniędzy dla dwojga przyjaciół Krzysztofa i Miłosza należałoby wspomnieć o bezinteresownym geście firmy autoprezent.pl. Ta prężnie działająca na rynku motoryzacyjno-prezentowym firma wniosła duży wkład w rozpropagowaniu całej akcji! Udostępniając swoje sportowe Lamborghini Gallardo do przeprowadzenia egzaminu na prawo jazdy autoprezent pomógł wypromować zbiórkę pieniężną dla niepełnosprawnych młodych ludzi. Tym samym inicjatywa Pawła Billa zyskała na rozgłosie oraz popularności.

I Ty możesz poprowadzić Lamborghini Gallardo.

Każdy może zasiąść za sterami tego zjawiskowego samochodu. Wielu z nas wybiera Lamborghini Gallardo, żeby spełnić swoje motoryzacyjne marzenie. Wszyscy chcą  przeżyć wielką przygodę na torze w takim samochodzie. Wystarczy zapoznać się z bogatą ofertą przejazdów super sportowymi samochodami, jaką dysponuje firma autoprezent.pl z Tarnowskich Gór. Na stronie internetowej można znaleźć wszystkie dostępne samochody, które możesz poprowadzić po torze, mieście lub płycie poślizgowej w tym słynne niebieskie Lamborghini Gallardo! W ofercie znajdziecie ponad 16 torów wyścigowych, które zlokalizowane są w różnych miejscach Polski. Tory wyścigowe. Autoprezent dysponuje bogatą ofertą najcenniejszych marek świata. Przejazd Lamborghini Gallardo to idealny pomysł na motoryzacyjny prezent, który dostarczy kierowcy dużą dawkę wspaniałych emocji i przeżyć!
Sprawdź i przekonaj się o tym na własnej skórze!