Grupa Pietrzak – salony samochodowe


źródło: grupapietrzak.pl
Grupa Pietrzak to jedna z najbardziej popularnych firm w Polsce, wyróżniająca się dużym doświadczeniem w sprzedaży samochodów sportowych oraz marek premium. Przedstawicieli tej grupy łączy wielka pasja do samochodów sportowych oraz fascynacja ekskluzywnymi markami świata. Grupa Pietrzak – najpopularniejsze salony w Polsce przyciągają uwagę i wzbudzają zainteresowanie klientów marzących o sportowym, luksusowym samochodzie. To firma, której kondycja jest w fazie nieustającego rozwoju. Jest wśród liderów, dzięki posiadanej umiejętności pozyskiwania klientów, z którymi nawiązuje stale, długoletnie relacje.

Grupa Pietrzak – aktywny dealer

Grupa Pietrzak salony
źródło: dziennikzachodni.pl

Grupa Pietrzak pojawiła się na rynku motoryzacyjnym w 1994 roku, stając się jednocześnie autoryzowanym partnerem Renault. Lata zdobytych doświadczeń oraz ugruntowana wiedza natemat najnowszych trendów z branży motoryzacji zaowocowały utworzeniem  autoryzowanych punktów sprzedaży i serwisu takich marek jak: Peugeot, Renault, Dacia, Alpine, Ferrari, Maserati. Strategicznym celem Grupy Pietrzak okazało się stworzenie firmy, profesjonalnie oraz kompleksowo obsługującej klienta. Zostały wzniesione obiekty, w których można podziwiać, sprawdzać i kupować samochody, które dla motoryzacji są wyjątkowe. Obecnie Grupa Pietrzak zarządza siedmioma salonami usytuowanymi na śląsku.


Dominująca pozycja Grupy Pietrzak na rynku motoryzacji


Sukces osiągnięty przez Grupę Pietrzak na polskim rynku inwestycyjnym jest dostrzegalny. Zapewniła go między innymi konsekwentnie prowadzona i przemyślana polityka inwestycyjna. Gwarancją tego sukcesu jest profesjonalizm przedstawicieli Grupy Pietrzak, którzy uwzględniając w kierunkach rozwoju firmy aktualne trendy rynku motoryzacyjnego, konsekwentnie realizując wytyczone przez siebie cele. Stabilna pozycja finansowa firmy oraz bogaty, bo 20-letni bagaż doświadczeń w branży motoryzacyjnej został doceniony przez włoskiego producenta marki Ferrari. Grupa Pietrzak została wyłącznym dealerem Ferrari w Polsce. 7 czerwca 2013 roku nastąpiło uroczyste otwarcie salonu Ferrari w Katowicach przy ulicy Bocheńskiego 106.

Grupa Pietrzak realizuje swoje cele


Salon Ferrari Katowice cieszy się dużym uznaniem klientów jako jeden z prężnie działających autoryzowanych punktów sprzedaży oraz profesjonalnego serwisu. Salon Ferrari w Katowicach należy do jednych z największych salonów Ferrari w Europie!
Wzmacniając pozycję marki Ferrari w Polsce Grupa Pietrzak wraz z Adamem Niesłuchowskim utworzyła, jeszcze jeden w pełni wyposażony salon Ferrari w Warszawie przy ulicy Nowy Świat 6/12. Na klientów warszawskiego salony czekają nowości. Salon Ferrari w Warszawie za niedługo zostanie przeniesiony do nowego budynku, zlokalizowanego na warszawskim Okęciu.  

Maserati
żródło: maseratipietrzak.pl


Przeobrażeniom ulegnie także salon Maserati. Powstanie nowy budynek, w którym znajdzie swoje miejsce serwis zarówna dla marki maserati jak i dla Ferrari. W przyszłych planach Grupa Pierzak uwzględniła również detailing oraz samochodowe spa. Nowa aranżacja terenu wokół salonu wzmocni atrakcyjność obiektu. Budynek, który przeznaczony był dla Maserati zostanie dopasowany do potrzeb marki Alpine. Miłośnicy tej marki będą mieli możliwość podziwiania samochodów, które uchodzą za najnowsze wcielenie tej rajdowej legendy.

Przejedź się sportowy samochodem!