Ile kosztuje wypożyczenie Ferrari?


Ile kosztuje wypożyczenie Ferrari

Dla wielu osób przeżycie wyjątkowej, niezapomnianej chwili w życiu staje się jednym z wielu ważnych celów, które zamierzają osiągnąć. Niesamowite chwile można przeżyć za kierownicą Ferrari, samochodu który uplasował się na szczycie najdroższych samochodów świata. Wydawałoby się, że zasiąść za jego kierownicą mogą tylko najbardziej bogaci. Jednak staje się to także możliwe dla osób z mniej zasobnym portfelem. Wystarczy zainteresować się pytaniem i poszukać odpowiedzi na pytanie ile kosztuje wypożyczenie Ferrari?

Usługi wynajmu na najwyższym poziomie

Niejeden fan tej marki stawia sobie to pytanie. Ile kosztuje wypożyczenie Ferrari? Chcąc zaspokoić swoją ciekawość dociera do różnych źródeł, które zawierają przydatne informacje cenowe.Ferrari 458 Italia W dużej mierze na to ile kosztuje wypożyczenie Ferrari przekłada się renoma tej słynnej marki. Przyciąga ona wielu entuzjastów, dla których dobrym wyborem będzie skorzystać z bogatej oferty wynajmu Ferrari jaką prezentuje prężnie rozwijająca się firma OnyxCar. Usługi jakie świadczy ta firma spełniają potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jakie zatem modele Ferrari oferuje swoim klientom ta firma i ile kosztuje wypożyczenie Ferrari. Ogromne wrażenia na klientach robią takie modele Ferrari z OnyxCaru jak: Ferrari California, Ferrari F458 Italia, Ferrari F430 i Ferrari F430 spider.

Ile kosztuje wypożyczenie Ferrari 458 Italia?

Wrażenia z jazdy tym cudem są bezcenne. Samochód wciska w fotel i wywołuje kosmiczny zawrót głowy. Godzina przejażdżki nim kosztuje 1790 zł. Koszt wypożyczenia Ferrari 458 Italia na 12godzin to 3590 zł, na dzień 4790 zł. Istnieje również możliwość wypożyczenia Ferrari długoterminowo. W tym przypadku ceny kształtują się następująco: na weekend 12,990 zł, na tydzień 25,990 zł, na miesiąc 51,990zł

Ile kosztuje wypożyczenie Ferrari California?

Marzenia wielu wielbicieli Ferrari spełni również inny model, którym jest Ferrari California. Gwarantuje kierowcy przeżycie za jego kierownicą niezapomnianych wrażeń. Warto chociaż ten California Ferrari tyłsamochód wynająć na godzinę, żeby się o tym przekonać! Zatem ile kosztuje wypożyczenie Ferrari California na godzinę? Jest to kwota nieco niższa niż cena Ferrari 458 Italia i wynosi 1490 zł. Warto jednak przedłużyć swoją przejażdżkę tym samochodem do 12 godzin, aby dłużej zachwycić się jego mocą i wysokim komfortem. Ta przyjemność będzie kosztowała klienta 2790 zł. Natomiast przejażdżka jednodniowa powiększy tę kwotę o 1200 zł! Czyli Ferrari California na dobę kosztuje 3990 zł. Ile kosztuje wypożyczenie Ferrari California na dłuższy termin? Spędzenie weekendu za jego kierownicą będzie sprowadzało się do kwoty 10.990 zł. Warto zwrócić uwagę na ofertę tygodniową oraz miesięczną, która może okazać się dobrym pretekstem, aby wybrać się wspaniałym Ferrari w długą podróż. Wynajem tego samochodu na tydzień to kwota 21.990 zł, na miesiąc 43. 990 zł

Ile kosztuje wypożyczenie Ferrari F430?

Ogromne emocje czekają również na kierowcę, który zdecyduje się na wypożyczenie Ferrari F430. Godzina przejażdżkiPrzód Ferrari F430, która może okazać się doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby kosztuje 1290 zł. Jednak pełne możliwości tego samochodu ujawniają się na dłuższym dystansie i wypożyczyć go można na 12 godzin za kwotę 2490 zł lub na dzień za kwotę 3290 zł. Możliwość przeżycia niezapomnianych chwil za kierownicą Ferrari F430 dostarczy opcja długoterminowego najmu. Skorzystanie z wypożyczenia samochodu na weekend będzie sprowadzało się do kwoty 8.990 zł, na tydzień 17,990 zł, a na miesiąc 35.990 zł.