Jazda Ferrari na torze Krzywa


tor krzywa Ferrari

Jaki tor wyścigowy wybrać, aby zrealizować swoją motoryzacyjną pasję? Tych, którzy poszukują odpowiedzi na to pytanie, ucieszy fakt, że wybór jest duży i różnorodny. Nie ma powodów do narzekań. Wręcz przeciwnie, w różnych rejonach Polski funkcjonują profesjonalne tory wyścigowe, które inspirują i kuszą pasjonatów motoryzacyjnych wrażeń różnorodnymi możliwościami. Doskonałym wyborem, z całą pewnością, będzie jazda Ferrari na torze Krzywa.

Wybierz Tor Krzywa na weekendowy wypad!

Tor Krzywa to niedawno powstały kompleks sportowy, na który czekali entuzjaści dynamicznej jazdy, zamieszkujący południową część Polski. Powstał na terytorium dawnego lotniska w Krzywej na Dolnym Śląsku. Dotarcie zainteresowanych fanów w to miejsce nie jest skomplikowane. Tor Krzywa znajduje się w odległości 100 km od Wrocławia i około 18 km od Bolesławca. Szybki i wygodny dojazd na były tor Pixers Ring zapewnia wszystkim bezpośrednie sąsiedztwo autostrady A4.

Jazda Ferrari na byłym torze Pixers Ring, spodoba się wszystkim tym, którym znudziły się już klasyczne formy spędzania wolnego czasu i marzą o przeżyciu niezwykłej przygody. Tor Krzywa posiada rangę niezwykłego miejsca, które ma swój udział w kształtowaniu motoryzacyjnego trendu jakim jest jazda Ferrari lub innym sportowym samochodem np: Lamborghini czy Ferrari. Znacząco wpłynął na ożywienie miejscowego krajobrazu. Tor Krzywa postrzegany nie tylko jako profesjonalny tor, ale również jako centrum sportowych atrakcji. Wybierając to miejsce na weekendowy wypad przekonamy się, że jazda Ferrari na torze Krzywa rozbudzi w Nas wielką pasję do tego magicznego samochodu.

Walory tory w Krzywej

Tor w Krzywej dysponuje doskonałymi warunkami, które umożliwiają kierowcom testowanie nieograniczonych możliwości super szybkich, sportowych, samochodów. Czerpią oni wiele radości i satysfakcji z użytkowania toru, który osiąga długość 2 km. Tor jest godny polecenia fanom sportowych samochodów ze względu na w pełni asfaltowy, dobry stan nawierzchni. Jego szerokość wynosi 8 metrów i pozwala bezpiecznie poruszać się po nim. Kierownica Ferrari

Jazda Ferrari na Torze Krzywa jest w pełni bezpieczna i można poczuć maksymalną satysfakcję z prowadzenia tego samochodu. W obrębie całej długości toru można wyróżnić trzy części, które zapewniają inny stopień trudności jazdy oraz odmienny jej charakter. Pierwsza część ma typowo charakter szkoleniowy i dysponuje matami poślizgowymi oraz kurtynami wodnymi. Druga część przeznaczona jest do zmagań kartingowych. Ostatnia, najważniejsza, bo przyciągająca miłośników dynamicznej jazdy – to tor wyścigowy z prawdziwego zdarzenia. To właśnie na nim niesamowitą atmosferę podkręcają dynamiczne, żywiołowe pokazy jazdy sportowymi samochodami. Jazda Ferrari na byłym torze Pixers Ring w szczególności, wywołuje wielkie wzruszenie i niezapomniane emocje. Kierowcy, którzy pragną zademonstrować swoje umiejętności za kierownicą Ferrari, muszą wykazać się dużą zręcznością, refleksem oraz zdolnością panowania nad pojazdem. Te umiejętności potrzebne im będą do zmierzenia się ze strukturą toru.

Tor Krzywa posiada dokładnie wyprofilowane zakręty, a jest ich 11 (6 w prawo i 5 w lewo). Warto wybrać się na tor Krzywa i przeżyć radość i emocje, jakie potrafią wywołać jazdy sportowymi samochodami. Tor jest udostępniany organizatorom imprez motoryzacyjnych. Można zainteresować się ich atrakcyjnymi ofertami i wziąć udział w jazdach Ferrari na torze Krzywa
Możliwości jest wiele!