Najlepszy tor w Polsce – Tor Poznań


Najlepszy tor w Polsce

W naszym kraju nie brakuje obiektów sportowo – motoryzacyjnych, które mogą poszczycić się wysokimi standardami na arenie międzynarodowej. Wśród nich ogromną popularnością cieszy się najlepszy tor w Polsce czyli Tor Poznań. To jeden z najbardziej profesjonalnych torów wyścigowych w naszym kraju, który spełnia najwyższe europejskie standardy. Tor Poznań jest doskonałym miejscem, gdzie możemy poczuć smak motoryzacyjnej przygody i przeżyć wiele emocjonujących chwil.

Tor Poznań – najlepszy tor w Polsce

Tor PoznańOd kilku lat nie można nie zauważyć zwiększonego zainteresowania walorami Toru Poznań, które przejawiają miłośnicy sportu motorowego. Oferta motoryzacyjnych imprez, organizowanych na torze adresowana jest do szerokiego okręgu entuzjastów szybkiej jazdy. Są wśród nich osoby bardziej zaawansowane. Posiadające duże doświadczenie i wysokie umiejętności w prowadzeniu sportowych samochodów oraz Ci, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na tym polu.
Na torze dużym powodzeniem cieszą się atrakcyjne propozycje jazdy super szybkimi samochodami, które imponują znakomitymi właściwościami. jezdnymi. Wspaniałą dawkę emocji dostarczą takie samochody jak Lamborghini Gallardo, Ferrari 458 Italia czy Nissan GTR! Doskonała nawierzchnia profesjonalnego toru doskonale nadaje się do wykorzystania mocy i potencjału sportowych samochodów. Nawierzchnia toru Poznań wykorzystywana jest zarówno do jazdy sportowej jak i wyczynowej.

Tor Poznań idealne miejsce na motoryzacyjne imprezy

Sportowe samochody na torze w PoznaniuTor Poznań – najlepszy tor w Polsce należy do sportowych kompleksów, doskonale przygotowanych do przeprowadzenia różnych imprez motoryzacyjnych. Do dyspozycji pasjonatów szybkiej jazdy oddany jest tor samochodowo – motocyklowy, którego długość wynosi 4083m. Tor przyciąga uwagę kierowców także dzięki swojej szerokości, która osiąga 12 metrów. Żaden inny tor w naszym kraju nie może dorównać pod względem długości nitki temu w Poznaniu. Daje to torowi Poznań dużą przewagę nad pozostałymi, motoryzacyjnymi obiektami w Polsce. Pokonanie 14 zakrętów ( 5 w lewo oraz 9 w prawo) z jakimi muszą zmierzyć się kierowcy, pozwoli im odczuć wielką satysfakcję z jazdy.

Spełnij swoje motoryzacyjne marzenia na torze Poznań

Najlepszy tor w Polsce Tor Poznań wywiera duży wpływ na budzenie w kierowcy zapału do ostrej jazdy sportowymi samochodami takimi jak Ferrari, Lamborghini czy Porsche. Tor zyskuje wciąż nowych miłośników mocnych wrażeń, którzy kierują się ochotą zrealizowania swojej motoryzacyjnej pasji. Przed nimi otwiera się wiele możliwości dzięki dwóm torom wyścigowym: samochodowo – motocyklowym i kartingowym. Na terenie kompleksu mają miejsca wydarzenia, na które z niecierpliwością czekają wszyscy fani sportu motorowego. To liczne imprezy motoryzacyjne, eventy oraz zloty. W każdej chwili można dołączyć do grona miłośników dynamicznej jazdy i wziąć udział w imprezach organizowanych na torze Poznań!

Na polskim rynku motoryzacyjnym funkcjonuje wiele firm, które oferują jazdy luksusowymi samochodami po torze. Jedną z nich jest firma Autoprezent.pl. Bogata flota najcenniejszych marek świata jaką dysponuje ta firma, zachęca wielu miłośników sportowych samochodów do skorzystania z jej ofert. Można skorzystać z ciekawych propozycji emocjonującej jazdy za kierownicą Ferrari czy innego kultowego samochodu po torze w Poznaniu. Wystarczy odwiedzić stronę www.autoprezent.pl i zamówić voucher na przejazd. Jazda Ferrari czy Lamborghini na torze w Poznaniu na pewno nie zawiedzie Twoich oczekiwań!