Nowy Salon BMW w Katowicach


Nowy salon BMW w Katowicach otwarty

W samym centrum Katowic powstał jeden z pierwszych najnowocześniejszych na świecie salonów dealerskich BMW. Został on zaprojektowany według najnowszych standardów BMW Group. Należy on do jednych z największych salonów BMW w Polsce i zarazem największych w Europie.

Samochodziki w nowym salonie BMW w KatowicachWielu klientów już miało okazję zapoznać się z ofertą sprzedażową w nowym salonie, mieszczącym się w sercu Katowic naprzeciwko salonu Ferrari przy ulicy Feliksa Bocheńskiego 66. Nowy Salon BMW w Katowicach to szczególne miejsce, gdyż obiekt ze względu na swoje położenie przyciąga uwagę mieszkańców Katowic. To doskonała lokalizacja w bezpośredniej bliskości drogowej trasy średnicowej (DTŚ) i autostrady A4.

Jesteś fanem BMW – odwiedź nowy salon BMW w Katowicach!


Nowy Salon BMW w Katowicach
to przedsięwzięcie wyjątkowe dla marki BMW, służące wzmocnieniu wizerunku popularności tego samochodu w naszym kraju. Z całą pewnością jego otwarcie zaowocuje wzrostem zainteresowania wszechstronną gamą modelową sprzedaży. Autoryzowany nowy Salon BMW Gazda Group Katowice został stworzony zgodnie z aktualnymi trendami. Mam na myśli najnowsze rozwiązania technologiczne w każdym z obszarów działalności.

Najwyższe standardy obsługi w nowym salonie BMW w Katowicach.

BMW serii m w nowym salonie BMWOtwarcie nowego salonu BMW w Katowicach jest potwierdzeniem tezy, że wraz z rozwojem rynku motoryzacyjnego w Polsce, a w szczególności jego segmentu premium musi podążać rozbudowa infrastruktury, służąca zarówno potencjalnym klientom, jak i obecnym użytkownikom samochodów. Nowy Salon BMW Gazda Group Katowice to nowoczesny obiekt. Został niedawno udostępniony klientom, na których czeka na miejscu doświadczona i wykwalifikowana kadra doradców, gwarantująca obsługę na najwyższym poziomie. Klienci mogą liczyć na wyczerpujące informacje dotyczące samochodu. Mogą również liczyć na informacje dotyczące jego zakupu i gwarancji oraz na duże umiejętności sprzedawców w zakresie rozpoznawania potrzeb osoby zainteresowanej nabyciem samochodu. Nowy Salon BMW Gazda Group Katowice funkcjonuje zarówno jako punkt sprzedaży, jak i autoryzowany serwis samochodowy.BMW serii 7 w nowym salonie BMW w Katowicach W jego ofercie znajdują się samochody, odpowiadające najwyższym kryterium jakości. Są to nowe samochody BMW, nowe samochody serii M, nowe samochody gotowe do odbioru, certyfikowane samochody używane z oferty BMW Premium Selection oraz wiele innych samochodów używanych. Do fanów BMW wciąż dołącza wielu nowych kierowców. Decydujące kryteria pozytywnego nastawienia do kupna tego samochodu tkwią w jego wyjątkowości. To właśnie ona przyciąga i skupia na sobie wszystkie spojrzenia przechodniów. Dla wielu BMW to symbol sukcesu i prestiżu, kojarzący się z luksusem.