Poprowadź Ferrari na torze Poznań


Ferrari F430 - Poznań

Każdemu mężczyźnie poprawi się humor i nastrój na widok rozpędzonego Ferrari. Niezależnie od tego czy w mniejszym lub większym stopniu przejawia on zainteresowanie motoryzacją! Jeśli uwielbiasz piękne, szybkie sportowe samochody to przekonaj się czym mogą Ci one zaimponować! Poprowadź Ferrari na torze Poznań. Istnieje wiele okazji, aby sprawdzić się w roli kierowcy tego magicznego samochodu.

Odwiedź tor Poznań!

Wielu mężczyzn wręcz marzy o tym, aby wyzwolić pełen potencjał mocy tego super sportowego samochodu. Nikt nie doświadczony tego podczas jazdy Ferrari w zwykłych warunkach drogowych. Staje się to możliwe jedynie na torze wyścigowym, a jeśli ich w naszym kraju niemało. Żadne inne miejsce nie odda nam w pełni satysfakcji i przeżyć za kierownicą sportowego samochodu jak profesjonalny tor wyścigowy! Poprowadź Ferrari na torze Poznań – warto spróbować swoich sił i odkryć emocje towarzyszące jeździe samochodem w tej niezwykłej, żywiołowej atmosferze tego miejsca!Ferrari na torze

Tor Poznań to jeden z najbardziej popularnych i najbardziej rozpoznawalnych torów wyścigowych w Polsce. Jest wielkim wyzwaniem dla miłośników jazdy Ferrari. Pełni dużą rolę w popularyzacji jazd sportowymi samochodami wśród fanów z pasją do Ferrari i wśród tych, którzy dopiero zaczynają tajemnice prowadzenia tego samochodu. Na torze Poznań odbywają się przejażdżki sportowymi samochodami takimi jak Ferrari, Porsche, McLaren czy Lamborghini. Możliwość tych samochodów, czyli ich imponująca prędkość i przyśpieszenie można odczuć na waszej skórze, uczestnicząc w eventach motoryzacyjnych.

Poprowadź Ferrari na torze Poznań, bo właśnie w tym miejscu w bezpieczny sposób sprawdzisz i poczujesz niesamowite przyśpieszenie samochodu oraz poznasz tajniki sportowej jazdy.

Dla fanów sportowej jazdy

Ferrari California PoznańJazda Ferrari na torze wyścigowym to przejaw motoryzacyjnego trendu, który ma się w naszym kraju świetnie. Entuzjazm fanów umiłowanych w Ferrari nie wskazuje na to, że ten trend szybko wyjdzie z mody. Obserwujemy coraz większe zainteresowania kierowców możliwością odbywania jazd sportowymi samochodami na torach wyścigowych w całym kraju. Miłośników sportów motorowych cieszy fakt, że z myślą o szybkiej i bezpiecznej jeździe został zaprojektowany z profesjonalną infrastrukturą, tor Poznań.

Poprowadź Ferrai na torze Poznań

Sportowe samochody na torzePoprowadź Ferrari na torze Poznań, w miejscu, gdzie do sportowej jazdy zachęca asfaltowa nawierzchnia toru o długości 4083 m. i szerokości 12 m! Jazda zjawiskowym, sportowym samochodem na torze Poznań zapewni każdemu kierowcy niezapomniane wrażenia. Można tu pokonać 14 zakrętów 5 w lewo i 9 w prawo i sprawić, aby podczas jazdy silnik Ferrari wybrzmiał swoją pełną mocą. Szczyty łuków oraz profile techniczne tych zakrętów zapewniają kierowcy samochodu ciekawe jazdy i pragną udoskonalić umiejętności perfekcyjnego pokonywania zakrętów.

Szeroki tor obiektu w Poznaniu przynosi kierowcom wiele zadowolenia z użytkowania. Daje możliwość czerpania maksimum przyjemności z jazdy najszybszymi samochodami świata. Jeśli nie odwiedzisz tego obiektu, to nigdy nie przekonasz się jak to jest prowadzić Ferrari czy Lamborghini. Poprowadź Ferrari na torze Poznań i sprawdź się w akcji za kierownicą tego samochodu! Możesz dołączyć do grona fanów sportowej jazdy i zakupić voucher na przejazd luksusowymi samochodami na torze Poznań. Wiele ciekawych ofert przejazdu można znaleźć na stronie autoprezent.pl

Na torze w Poznaniu spotykają się Ci, których łączą zainteresowania oraz wspólna pasja do Ferrari oraz innych sportowych samochodów.