Super samochody na torze w Poznaniu – spróbuj, a nie pożałujesz


Samochody sportowe na torze Poznań

Chcesz spróbować swoich sił na torze wyścigowym, ale nie wiesz, który tor wybrać? Serdecznie polecamy Ci tor Poznań. Ten ogromny i profesjonalny tor wyścigowy dostarczy niezapomnianych wrażeń, a super samochody, jakie możesz tam wypróbować, po prostu zwalają z nóg.

Jakie super samochody znajdziesz na torze w Poznaniu?

Na torze w Poznaniu możesz poprowadzić między innymi błyszczące, pachnące nowością Ferrari. Ten samochód dosłownie Cię zachwyci. Któż z nas nie marzył nigdy o czerwonym Ferrari, które rozpędza się do setki w zaledwie kilka sekund? Kto z nas nie myślał o tym, by poczuć delikatność skóry, z jakiej wykonana jest tapicerka tego auta.  Wcisnąć pedał gazu, który aż wyrywa do przodu? Na torze w Poznaniu możesz poprowadzić 3 różne samochody Ferrari.

Ferrari F430 – ten samochód ma aż 490 KM, przez co jest prawdziwym „szatanem mocy”. Fantastyczna sportowa linia nadwozia i krwistoczerwony kolor zwracają uwagę i sprawiają, że obok tego auta dosłownie nie da się przejść obojętnie. Ferrari F430 dobija do100 km/h w 4 sekundy i jeździ z maksymalną prędkością 315 km/h.
Ferrari California – to luksusowe Ferrari ma bardzo nietypową linię nadwozia i również moc aż 490 KM. Model California jest wzorowany na dawnym stylu charakterystycznym dla rejonów słonecznej Kalifornii i zachwyca nie tylko osiąganą prędkością, ale też niebywałym komfortem jazdy.
Ferrari 458 Italia – najmocniejsze Ferrari w naszej ofercie. Jego moc to aż 570 KM rozpędza się do setki w zaledwie 3 sekundy. Auto mknie z bardzo dużą prędkością jeszcze zanim zdążysz mrugnąć okiem.

Tor wyścigowy w Poznaniu – dlaczego warto tam zajrzeć?

Na torze wyścigowym w Poznaniu każdego dnia miłośnicy czterech kółek testują super samochody różnych marek. Tor Poznań jest uznawany za jeden z najlepszych i najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Szerokość 12 metrów pozwala Ci skorzystać tam z całego potencjału szybkiego samochodu i zaznać niecodziennych wrażeń. To właśnie na tym torze bardzo często odbywają się różnego rodzaju testy, wyścigi i pokazy prezentowane w telewizji i w prasie. Oczywiście ten tor nie jest zarezerwowany tylko dla kierowców rajdowych.  Mogą z niego korzystać wszyscy, którzy wyrażą tylko chęć zaznania mocnych wrażeń. Jeśli chcesz sprawić nietypowy prezent sobie lub komuś ze swoich bliskich – zapraszamy na tor Poznań.

Tor Poznań ma 4083 metry długości. Co ważne, na tym torze można bez problemu przekroczyć dozwoloną prędkość 140 km/h bez żadnych konsekwencji. Jest to idealne miejsce dla osób, które chcą poczuć, co to ogromna prędkość i rosnący poziom adrenaliny. Ciekawostką jest, że tor ten odwiedził nawet sam Robert Kubica, a miało to miejsce w 2010 roku. Kubica prezentował wtedy na poznańskim torze możliwości bolidu Formuły 1, a jego poczynania obserwował ogromny tłum zainteresowanych.

Jeśli chcesz przetestować super samochody na torze w Poznaniu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że z nami ta forma rozrywki będzie niezapominania i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu.