Wyjątkowy prezent dla faceta – 5 pomysłów dla prawdziwych mężczyzn


Wyjątkowy pezent dla Faceta

Szukasz prezentu dla swojego faceta? Zależy Ci na czymś nietypowym, ale jednocześnie wyjątkowo męskim? To ma być prezent bardzo praktyczny lub niezapomniany? Sprawdź nasze pomysły na wyjątkowy prezent i zadziw swojego mężczyznę. Te propozycje możesz wykorzystać na Boże Narodzenie, na Walentynki, na urodziny lub na rocznicę.

1. Jazda Ferrari

Szybkie samochody, przepiękny dźwięk silników i mocne wrażenia – który mężczyzna tego nie lubi? Być może taki się znajdzie, ale my osobiście nie znamy żadnego, na którym super auta nie robiłyby wrażenia. Dlatego też jednym z ciekawszych pomysłów (celowo umieściliśmy go na samym szczycie naszej listy), jest jazda Ferrari. Voucher na taką jazdę możesz wykupić w dwóch wersjach – jako przejażdżkę po mieście lub po torze wyścigowym. Wybór powinien być uzależniony od tego, co lubi Twój facet – adrenalinę czy możliwość spokojnego rozkoszowania się jazdą luksusowym samochodem.

2. Zestaw narzędzi w skrzynce

Jeśli Twój mężczyzna jest typem majsterkowicza, kup mu zestaw narzędzi w skrzynce. Takie zestawy mają różne konfiguracje i liczby elementów. Mniejsze zestawy to koszt ok. 100-200 zł, natomiast za większy zestaw trzeba zapłacić ok. 300-500 zł. W takich zestawach znajdują się nie tylko najpopularniejsze narzędzia takie jak młotek, wkrętaki, klucze płaskie i nasadkowe, kombinerki, szczypce i śrubokręty, ale też bardziej nietypowe, np. głębokościomierz, pistolet do kleju, przyrząd do zarabiania przewodów czy grzechotka.

3. Lot paralotnią

Mężczyznę, którego bardziej „kręcą” podniebne wariacje można uszczęśliwić lotem paralotnią. Takie loty są bardzo bezpieczne, bo odbywają się z doświadczonymi lotnikami, a wrażenia są niezwykłe. Ten wyjątkowy prezent możesz ewentualnie zastąpić skokiem na spadochronie lub skokiem na bungee. Gwarantujemy, że w każdym przypadku Twój facet będzie tym zachwycony. Co prawda może się trochę bać, ale przecież dla Ciebie – kobiety swojego życia – stanie na wysokości zadania.

4. Sprzęt do ćwiczeń lub karnet na siłownię

Twój mężczyzna dba o zdrowie i ćwiczy? Woli ćwiczenia w domu czy regularnie chodzi na siłownię? Możesz mu zafundować zestaw do ćwiczeń, np. ławeczkę ze sztangą i hantle lub kupić mu karnet na siłownię. Ogromną zaletą pierwszego rozwiązania, czyli własnego zestawu treningowego będzie możliwość wspólnego ćwiczenia, a w przypadku wyboru drugiego rozwiązania możesz się zdecydować też na zafundowanie swojemu mężczyźnie zajęć z trenerem personalnym.

5. Strzelanie na strzelnicy

Wielu małych chłopców bawi się w strzelanie i nikogo nie powinno dziwić, że to zamiłowanie wcale nie mija z wiekiem. Nawet dorośli faceci chętnie wcieliliby w życie dziecięce marzenia o strzelaniu z prawdziwej broni, a to jest bardzo dobry pomysł na wyjątkowy prezent. Podczas takiego strzelania można ćwiczyć swoją celność, spokój i opanowanie, a dodatkowo przeżyć silne emocje.

Niech kolejna rocznica lub następne święta będą nietypowe. Wybierz dla swojego mężczyzny wyjątkowy prezent i zabłyśnij pomysłowością. Koniec z nudnymi gadżetami, spinkami do mankietów i skarpetami – teraz nastała era kreatywnych prezentów.