Znani ludzie posiadający samochody Ferrari. Na pewno znasz te nazwiska


Gwiazdy i Ferrari

Czy wiesz, kto jeździ samochodami Ferrari. Zwykle są to rekiny finansjery, gwiazdy kina i muzyki, ale też przedsiębiorcy, którzy przez swoje dobre decyzje biznesowe zbili prawdziwe fortuny. Zobacz, kto ze znanych i bogatych ma samochód tej marki.

Zagraniczne gwiazdy jeżdżące Ferrari

Na całym świecie co roku sprzedaje się coraz więcej samochodów tej marki. W tym roku firma zapowiedziała możliwość pobicia rekordu sprzedaży, dlatego że popyt na samochody jest większy, niż tempo ich produkcji. Grono posiadaczy tej słynnej marki stale się powiększa. Zobacz, kto do niego należy.

1. Eric Clapton

Muzyk Eric Clapton ma SP12 EC i warto zauważyć, ten model auta został zaprojektowany specjalnie dla niego (stąd jego inicjały w nazwie modelu). Ten model samochodu powstał na bazie popularnej wersji 458 Italia.

2. Sułtan Brunei Hassanal Bolkiah

Sułtan Hassanal Bolkiah będący jednocześnie jednym z najbogatszych ludzi na świecie jest znanym kolekcjonerem samochodów. W kolekcji Sułtana znajduje się między innymi 450 aut tej marki. Ta ilość nie robi wrażenia. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że w samej rezydencji sułtana jest aż 1888 pokoi i aż 290 łazienek. W kolekcji sułtana znajdują się między innymi 456 GT Venice i Ferrari Mythos.

3. Ralph Lauren

Znany kreator mody ma pokaźną kolekcję luksusowych samochód, a w niej między innymi Ferrari 250 Testa Rossa i 250 GTO.

4. Nick Mason

Nick Mason, perkusista grupy Pink Floyd uwielbia wyścigowe samochody i ma między innymi Ferrari F40, Ferrari Enzo, 250 GTO i  512 Testarossa.

5. Nicolas Cage

Znany i ceniony aktor Nikolas Cage jeździ wygodnym i supernowoczesnym Ferrari Enzo.

Wśród polskich gwiazd również nie brakuje takich, które stać jest na auta marki Ferrari.

1. Joanna Krupa

Joanna Krupa znana szerzej, jako Dżoana, była widziana w wielu różnych autach luksusowych marek, ale spośród nich z pewnością wyróżnia się Ferrari 458 Italia kosztujące ponad milion złotych. Ten fantastyczny samochód ma moc aż 570 KM i rozpędza się do 100 km/h w zaledwie 3,5 sekundy.

2. Robert Lewandowski

Najpopularniejszy i najlepiej zarabiający polski piłkarz. (Oczywiście chodzi o Roberta Lewandowskiego) jeździ modelem F12 Barlinetta. Ten samochód kosztuje w najtańszej opcji bagatela 1 476 994. Przy zarobkach naszej piłkarskiej sławy jest to właściwie niezauważalna kwota.

3. Joanna Liszowska

Joanna Liszowska jest posiadaczką Ferrari F430, będącego prezentem od jej byłego męża biznesmena Oli Sereneke. Ten model samochodu nie jest już produkowany i na rynku wtórnym sprzedaje się go za zawrotne kwoty.

4. Tomasz Kammel

Znany prezenter telewizyjny Tomasz Kammel również postawił na samochód z słynnym logiem galopującego konia. Dla odmiany wybrał model w czarnym kolorze.

Gwiazdy kochają tę markę. Ta marka podkreśla ich status i sprawia, że paparazzi nigdy nie mają problemu z dostrzeżeniem przejeżdżających gwiazd. Trudno dziwić się tym sławnym ludziom – każdy model Ferrari jest tak piękny, że budzi powszechny zachwyt i aż chce się go mieć.