Tor Steel Ring


Tor Steel Ring to atrakcyjne miejsce, w którym organizujemy nasze imprezy motoryzacyjne. Obiekt położony jest w miejscowości Trzyniec tuż za polską granicą, w odległości 10km od Cieszyna. Dojazd z Katowic zajmuje około 1h.
Asfaltowa nawierzchnia toru pozwala kierowcom, rozpędzić samochody marki Ferrari do kosmicznych prędkości. Długość toru samochodowego Steel Ring to 1,3 km. Jeśli szukasz przygody swojego życia to tor Steel Ring będzie idealnym miejscem na spełnienie swoich motoryzacyjnych marzeń. To właśnie tu wielbiciele marki Ferrari będą zachwyceni dynamicznym i sportowym duchem Ferrari oraz wielu innych superszybkich samochodów. Jeżeli kochasz motosport, to powinieneś odwiedzić tor Steel Ring, na którym jazda sportowym samochodem może okazać się wielkim testem odwagi.

Kierowcy podczas dynamicznej jazdy mają możliwość sprawdzić swoje umiejętności w bardziej zaawansowanych i dynamicznych ćwiczeniach na torze, pod okiem doświadczonych instruktorów. Warto podjąć męską decyzję i osiągnąć swój wymarzony cel na torze Steel Ring. Spełnij swoje marzenia. Wielkie emocje wywołują imprezy motoryzacyjne organizowane na torze, wśród których dużym zainteresowaniem cieszą się eventy.

Nad bezpieczeństwem w trakcie trwania eventu czuwać będzie kompletne zaplecze medyczne oraz techniczne.  Każda jazda po torze Steel Ring sportowym samochodem poprzedzana jest krótkim instruktażem, podczas którego przybliżane i analizowane są zasady bezpieczeństwa oraz reguły obowiązujące na torze. Bogata flota samochodów pozwala każdemu na wybór swojego kandydata na bohatera toru. Z całą pewnością zostanie nim luksusowe Ferrari lub inny superszybki sportowy samochód.

Sprawdź osobiście dlaczego marka Ferrari jest jedną z najbardziej cenionych marek na świecie.Odwiedzenie toru Steel Ring może być dobrym pomysłem na weekendowy wypad dla całej rodziny. Nie zwlekaj i już dziś zamów voucher na niezapomnianą przejażdżkę swojego życia na torze Steel Ring! Samochody marki Ferrari dostarczą Ci wiele niezapomnianych wrażeń i emocji! Pozwól sobie na wspomnienia, które zostaną z Tobą do końca życia.

Parametry - Tor Steel Ring

Nawierzchnia: asfalt
Długość toru: 1,3 km
Szerokość: 10 m
Zakręty: 5 w lewo, 6 w prawo
Najdłuższa prosta:

Adres toru

Steel Ring Trinec s.r.o.
Stare Mesto 94
739 61 Trinec - Borek
Sprawdź: Mapa Google

Dojazd na Tor Steel Ring z innych miast

- odległość 40km od Jastrzębie-Zdrój
- odległość 50km od Ostrawa
- odległość 55km od Bielsko-Biała
- odległość 65km od Rybnik
- odległość 95 km od Katowice

ZOBACZ DOSTĘPNE TORY