Tor Silesia Ring karting


Opis toru Silesia Ring Karting

Wyśmienity tor w Kamieniu Śląskim czeka właśnie na Ciebie. Wybierz model włoskiej marki Ferrari, wsiądź za kierownicę i ruszaj z piskiem opon na betonowej powierzchni. Poczuj niewyobrażalne emocje, jakie towarzyszą kierowcom rajdowym na całym świecie. Tor Silesia Ring karting to jeden z najlepszych torów wyścigowych w Polsce.

Na torze Silesia Ring Karting czeka na Ciebie 7 zakrętów, które pozwolą Ci sprawdzić zwrotność jednego z demonów prędkości. Najdłuższa prosta to 600 metrów, sprawdź, jaką najwyższą prędkość osiągniesz i przekonaj się, z jaką największą prędkością jesteś w stanie wejść w zakręt.

Długość toru 1500 metrów pozwoli Ci wielokrotnie podnieść poziom adrenaliny, buzującej w Twoich żyłach. Poczuj się jak prawdziwy kierowca rajdowy i zarezerwuj jazdę po torze Silesia Ring Karting już dziś. Jeśli nie posiadasz prawa jazdy, nie ma żadnego problemu – w jazdę zabierze Cię wykwalifikowany kierowca, który wyciśnie z maszyny największą, możliwą moc. Jazda po torze jest też oryginalnym pomysłem na prezent dla bliskiej Ci osoby. Sprawdź radość sobie bądź ważnej dla Ciebie osobie – przygoda życia czeka!

Parametry - Tor Silesia Ring karting

Nawierzchnia: beton
Długość toru: 1500 m
Szerokość: 12-15 m
Zakręty: 7 (5 w prawo, 2 w lewo)
Najdłuższa prosta: 600 m

Adres toru

ul. Lotnicza 5-7
47-325 Kamień Śląski
Sprawdź: Mapa Google

Dojazd na Tor Silesia Ring karting z innych miast

– odległość 25 km od Opola
– odległość 60 km od Gliwic
– odległość 60 km od Lublińca

ZOBACZ DOSTĘPNE TORY