Jazda Ferrari po torze


Jazda Ferrari

Wszyscy zapewne wiedzą, że mężczyźni kochają szybkie samochody. Ten slogan funkcjonuje już od dawna, ale jest wciąż bardzo aktualny. Nie wszyscy są na tyle zamożni, aby móc sobie pozwolić na zakup super samochodu i użytkować go na co dzień. Jedną z najpopularniejszych marek samochodów luksusowych to marka Ferrari, ogromny prestiż i styl. Wiele firm wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które nie mają możliwości prywatnie zasiąść za kierownicą takiego samochodu, dlatego też organizują przejazdy po profesjonalnym torze. Jazda Ferrari po torze staje się coraz bardziej popularna! W Polsce jest kilkanaście profesjonalnych torów do jazdy sportowymi samochodami, na których można w pełni poczuć moc samochodu.

Jaki model Ferrari najlepszy na tor

Jazda Ferrari po torzeW ofercie tej włoskiej marki modeli odpowiednich na tor jest mnóstwo. Absolutnie wszystkie nadają się do tego wprost idealnie. Nie mniej jednak najpopularniejszym modelem jest Ferrari F430. Silnik w jaki wyposażony jest ten samochód to 4.3 litra o mocy 490 KM. Doskonale sobie radzi na profesjonalnym torze wyścigowym. Prywatni właściciele tego modelu o fenomenalnych osiągach mogą przekonać się na co dzień. Jednak natężenie ruchu oraz ograniczenia wynikające z przepisów ruchu drogowego skutecznie ograniczają możliwości tego pojazdu. Dlatego jazda Ferrari po torze jest idealnym miejscem, żeby się o tym przekonać! Dla takich właśnie osób do dyspozycji pozostają profesjonalne tory do jazdy. Właściciel właśnie wtedy może poczuć prawdziwą moc ukrytą pod maską swojego Ferrari.

Gdzie jeździć Ferrari po torze

W ostatnich latach bardzo modne i prestiżowe hobby to jazda samochodami po profesjonalnym torze wyścigowym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, w Polsce powstało kilkanaście nowych torów, a dotychczas istniejące przeszły gruntowną metamorfozę. Najdłuższy tor w Polsce zlokalizowany jest w Poznaniu, ma długości aż 4100 metrów. Kolejny tor to Silesia Ring mieszczący się w Kamieniu Śląskim o długości 3600 metrów i prostej o długości 600 metrów. Jest to najdłuższa prosta wśród wszystkich torów w Polsce na której samochody mogą osiągnąć prędkość maksymalną. Każdy z nich posiada odpowiednią nawierzchnię gwarantującą znakomitą przyczepność oraz możliwość osiągnięcia zawrotnych prędkości. Szerokość toru pozwala na pełne wykorzystanie mocy pojazdów ale przede wszystkim na bezpieczną jazdę. Jazda Ferrari po torze w Poznaniu czy w Kamieniu Śląskim będzie idealnym miejscem by spełnić swoje marzenie!

Jechać za kierownicą samemu czy skorzystać z pomocy instruktora

Jazda Ferrari F430 to niesamowita przyjemność oraz gwarancja podniesionego poziomu adrenaliny, bardzo ważnym elementem jest moc Ferrari F430. Należy podjąć decyzję, czy decydujemy się prowadzić pojazd osobiście, ale pod czujnym okiem instruktora czy też oddać się w jego ręce, gdy wyciska on z maszyny 101% mocy. Gdy nie jesteśmy właścicielem samochodu z logo czarnego rumaka, to wówczas doskonałym pomysłem jest zakup vouchera na przejazdy super szybkimi samochodami po profesjonalnych torach. Wybór modeli jest ogromny rozpoczynając od Ferrari, a kończąc na Porsche.

Jazda Ferrari po torze? To trzeba przeżyć

Ferrari to synonim bogactwa, luksusu. Firmy mające tą markę w swojej ofercie, podchodzą do tematu bardzo profesjonalnie. Mamy pewność, że przygoda jaką przeżyjemy podczas takiego przejazdu po profesjonalnym torze pozostanie na długo w naszej pamięci, a możliwości pojazdu zostaną w pełni wykorzystane.