Nowy salon Bugatti w Katowicach


Salon Bugatti w Katowicachfot. Bugatti.com

Jednym z największych, a zarazem najbardziej prestiżowym, polskim centrum luksusowej motoryzacji w naszym kraju jest stolica Śląska – Katowice. To właśnie w tym mieście w branży motoryzacyjnej działa prężnie jedna z największych firm dealerskich w kraju – Grupa Pietrzak. To jeden z należących do światowej czołówki punktów sprzedaży najbardziej elitarnych marek samochodów sportowych świata. Katowicka Grupa Pietrzak może poszczycić się pozycją oficjalnego importera i dealera marki Bugatti w Polsce. Francuski producent luksusowej marki postawił na współpracę z grupą Pietrzak. Już wkrótce nowy salon Bugatti w Katowicach będzie gościł w swoich progach klientów zamiłowanych w tych hipersportowych samochodach z najwyższej luksusowej półki.

Katowice – centrum luksusowej motoryzacji

Bugatti Chiron w KatowicachDotychczasowe dokonania firmy wpłynęły na uplasowanie jej w czołówce najlepszych i najnowocześniejszych salonów prestiżowych marek oraz autoryzowanych serwisów w naszym kraju. Wysoki status osiągnięty przez katowicką grupę jest rezultatem świadczenia najwyższego poziomu jakości oferowanych usług. To głównie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu, pracujących w firmie ekspertów. Salon samochodowy prowadzony przez grupę Pietrzak mieści się w Katowicach przy ulicy Bocheńskiego 109. To miejsce przyciąga uwagę i zainteresowanie wielu pasjonatów samochodów największych gigantów światowych marek takich jak: Ferrari, Maserati, Alpine, Pagani oraz Koenigsegg. Firma obecna jest nie tylko na Śląsku, ale również w Warszawie. W obydwu centrach prowadzi tam działalność w oparciu o 8 salonów dealerskich. Francuski producent Bugatti w dowód uznania, powierzył Grupie Pietrzak reprezentowanie swojej marki na polskim rynku. Ten fakt można zaliczyć do aktualnie największych osiągnięć firmy. Nowy salon Bugatti w Katowicach dołącza więc do ekskluzywnej, globalnej sieci partnerów marki Bugatti.

Bugatti w ekskluzywnej strefie La Squadra

Do chwili obecnej w naszym kraju nie było możliwości, nabycia oficjalnie samochodu marki Bugatti i stać się jego właścicielem. Teraz ta sytuacja się zmieni. Nowy salon Bugatti w Katowicach zadba o dystrybucję tych wyjątkowych, superluksusowych samochodów. Oficjalna data otwarcia salonu nie jest jeszcze dokładnie znana. Trwają intensywne prace nad budową nowej części nowoczesnego salonu wystawowego, ekskluzywnej strefy, która będzie się znajdować w obiekcie La Squadra. Zakończenie prac przewidywane jest na 2023 rok. Właśnie wtedy pojawi się jeden z najszybszych samochodów świata. Bugatti Chiron, ma silnik 8 – litrowy W16. Generuje moc 1500 kM. Nowy salon Bugatti w Katowicach będzie funkcjonował zarówno jako punkt sprzedaży, jak i autoryzowany serwis samochodowy. Samochodowe centrum spa, restauracja, galeria sztuki i lądowisko dla helikopterów to dodatkowe atuty jakimi kierować się będą potencjalni klienci, podejmując decyzję o wizycie w salonie Bugatti Grupy Pietrzak w Katowicach.