Toyota produkuje najlepsze hybrydy


Toyota produkuje najlepsze hybrydyToyota produkuje najlepsze hybrydy

Toyota Motor Corporation kroczy drogą szczytowych osiągnięć, wykorzystujących najnowsze i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Zajmuje pozycję wiodącego koncernu motoryzacyjnego, zachwycając nabywców na wszystkich pięciu kontynentach najwyższą jakością i niezawodnością produkowanych samochodów. Na świecie jest największym producentem i szczyci się najcenniejszą marką branży. Toyota podbija światowe rynki motoryzacyjne, zyskując miano lidera w produkcji samochodów hybrydowych. Nie możemy zaprzeczyć, że Toyota produkuje najlepsze hybrydy na rynku.

Toyota zmienia polski styl życia

Samochody Toyoty cieszą się dużym zainteresowaniem wśród nabywców w Europie. Korporacja rozwinęła swoje wpływy na europejskim kontynencie już w 1963 roku. Na rynek europejski zaimportowano wówczas pierwszy samochód tej marki do Danii. Sprzedaż aut w Europie osiągnęła na przestrzeni kilku dekad rekordowe wyniki. Dużą popularnością cieszyły się samochody Toyoty również w naszym kraju. Do polskich kierowców koncern japoński dotarł z atrakcyjną ofertą samochodową. Przedstawicielem Toyoty Motor Corporation w Polsce jest Toyota Motor Poland za pośrednictwem, którego samochód japońskiej marki zajmuje od lat jedno z czołowych miejsc w rankingu sprzedaży. W ofercie sprawnie działającej na polskim rynku motoryzacyjnym firmy znajdują się następujące modele: Land Cruiser, nowy Highlander, RAV4, Avensis, Corolla, Auris, Yaris. Dla klientów ciekawych świata aut segmentu Premium firma zajmuje się sprzedażą Lexusa. Wprowadzając na polski rynek samochody hybrydowe z napędem spalinowo-elektrycznym, Toyota Poland potwierdza swoje zainteresowanie problemem czystości spalin i przyjaznym nastawieniem do środowiska. Świadomość tego zagadnienia z roku na rok rośnie wśród klientów na polskim rynku motoryzacyjnym. Samochody japońskiej marki stały się nieodzownym elementem krajobrazu polskich dróg.

Toyota produkuje najlepsze hybrydy – lider innowacyjności

Toyota jest przykładem wszechstronnego zaangażowania w promowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych w branży motoryzacyjnej. Jako światowy lider w produkcji samochodów z napędem hybrydowym Toyota zadebiutowała już w 1997 roku. Pojawił się wtedy Prius – pierwszy masowo produkowany model hybrydowy. Od tego momentu w szybkim tempie Toyota powiększyła gamę modeli hybrydowych wnosząc do konkurencyjnego europejskiego segmentu kompaktów nowy standard jakości zarówno pod względem właściwości jezdnych jak i wyboru rodzaju napędów. Toyota jest jednym z najbardziej innowacyjnych koncernów samochodowych. Dynamicznie rozwijająca się firma o globalnym zasięgu prowadzi intensywne prace nad realizacją wizji transportu, opartego na autonomicznych samochodach oraz nad rozwojem technologii autonomicznego prowadzenia pojazdów.

Toyota Corolla liderem rynku w Polsce

Toyota produkuje najlepsze hybrydyUdział Toyoty w europejskim rynku wzrasta z roku na rok. Najwięcej odbiorców samochodów tej japońskiej marki zaobserwowano w Wielkiej Brytanii, we Włoszech, Niemczech i Francji. Duże zainteresowanie japońskimi hybrydami przejawiają polscy klienci. Obecnie co druga nowa Toyota sprzedawana w Polsce jest hybrydowa. Najchętniej kupowanym samochodem w Polsce jest Toyota Corolla. Dostępna jest na polskim rynku z nadwoziem sedan, hatchback i TS kombi. Największą popularność zyskuje wśród klientów odmiana TS kombi. Corolla jest jedynym kompaktem na polskim rynku dostępnym z dwoma napędami hybrydowymi do wyboru. Pierwszy z nich to układ z silnikiem 1,8 o mocy 122KM, zaś drugi to nowy napęd z silnikiem 2,0 o mocy 184KM.