Jak kupić Ferrari?


Jak kupić Ferrari? - dowiedz się

Ferrari to samochód, który zawsze zaskakiwał i nadal zaskakuje imponującymi właściwościami prowadzenia i możliwością błyskawicznego opanowania ogromnej mocy. Potrafi zadowolić ambicje amatorów zarówno szybkiej, dynamicznej jazdy, jak i tych kierowców, którzy marzą o podróży w wielkim stylu, luksusowym sportowym samochodem. Chęć posiadania najszybszego drogowego modelu Ferrari, dla niektórych staje się celem ich życia!

Jak kupić Ferrari? Jak stać się jego właścicielem?

Firmy produkujące super sportowe samochody, w tym producenci z Maranello mają powód do satysfakcji. Wciąż są zaskakiwani wzrastającym popytem ze strony zamożnej klienteli. Modą na Ferrari pochłonięci są nie tylko prawdziwi entuzjaści sportowej jazdy na profesjonalnych torach wyścigowych. Są również kolekcjonerzy, którzy marząc o wyjątkowych modelach. Uważają je za formę realizacji swojej motoryzacyjnej pasji oraz za dobrą inwestycję. I jedni i drudzy stoją przed dylematem jak kupić Ferrari, jak najszybciej spełnić swoje marzenie. Limitowane serie ekskluzywnych samochodów sygnowanych logo marki Ferrari cieszą się dużą popularnością i na świecie jest więcej chętnych na ich kupno niż samochodów dostępnych w sprzedaży.

Ferrari 458 italia tor silesia ringZainteresowanie kupnem Ferrari – jednego z najbardziej pożądanego samochodu świata jest bardzo duże ze strony najbogatszych klientów już od wielu lat. Trudno się dziwić, że ulegli oni magii wielu nowych modeli Ferrari, a w szczególności flagowego modelu włoskiej marki La Ferrari. Jak kupić Ferrari, którego siłę napędową dostarcza 6,3 litrowy silnik V12 dysponujący mocą 950 KM? Którego maksymalny moment obrotowy wynosi 700 Nm? Okazuje się, że aby dołączyć do grona zainteresowanych kupnem La Ferrari oraz edycji limitowanych nie wystarczy zgromadzić odpowiednią gotówkę. Należy wykazać się jeszcze posiadaniem kolekcji, w której powinny znaleźć się jeszcze inne unikatowe modele tej prestiżowej marki. Nasuwa się więc wniosek, że nie każdy pasjonat Ferrari, dysponujący fortuną może dołączyć do grupy uprawnionych do zakupu wyjątkowych okazów tej marki, których cena dojrzewa z biegiem lat. Prościej mówiąc, sprzedawane są one klientom wybranym przez producenta z Maranello.

Jak kupić Ferrari w Polsce?

Po zwykłe seryjne modele luksusowej marki Ferrari mamy możliwość ustawienia się w kolejce za pośrednictwem autoryzowanej sieci dealerskiej. Oficjalnym dystrybutorem włoskich samochodów w naszym kraju jest Ferrari Polska. Wyłącznym dealerem Ferrari na terenie naszego kraju została Grupa Pietrzak, która prowadzi dwa salony luksusowej marki Ferrari w Katowicach i w Warszawie. Odwiedzając te salony pasjonaci Ferrari mogą wybierać spośród modeli dostępnych od ręki lub produkowanych na zamówienie. Stabilna pozycja finansowa firmy oraz bogaty bagaż doświadczeń w branży motoryzacyjnej został doceniony przez włoskiego producenta marki. Jak kupić Ferrari w salonach Grupy Pietrzak? Procedura zamówienia nie jest skomplikowana. Należy podpisać umowę rezerwacyjną i wpłacić 10 tys. Euro. Na obecną chwilę (styczeń 2022) do sprzedaży przeznaczone są trzy modele: 296GTB, ROMA, Portofino M. Salon w Katowicach przyjmuje na rezerwową listę oczekujących zamówienie na model 812GTS oraz F8. Jednak klienci muszą liczyć się, że stuprocentowej pewności realizacji tego zamówienia nie ma.