Motoprezent – opinie


Motoprezent opinie sprawdź

Sportowe eventy z udziałem najszybszych samochodów świata to doskonały pomysł na niezapomnianą przygodę. Chciałem poczuć smak tej motoryzacyjnej przygody i zainteresowałem się ofertą eventów, organizowanych przez firmę motoprezent.pl. Na spełnienie swojego motoryzacyjnego marzenia nie musiałem długo czekać. Od razu zakupiłem na ich stronie voucher na przejazd Ferrari 458 Italia po torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. Zarejestrowałem się na imprezę, która odbyła się 3 sierpnia. Wrażenia z eventu i z jazdy są po prostu nie do opisania! Trzeba to przeżyć! Sprawdźmy motoprezent – opinie!

Profesjonalna obsługa eventu na torze Silesia Ring

Wybierając się na tor Silesia Ring byłem podekscytowany, gdyż nie mogłem się doczekać, kiedy zasiądę za kierownicą Ferrari. Chciałem przekonać się o jego mocy i o jego osiągach. Chciałem bardzo wypróbować dynamiczną jazdę po tym torze!

Ford Mustang

Ten weekendowy event na torze był bardzo dobrze zorganizowany. Członkowie obsługi, reprezentujący firmę motoprezent i firmę współorganizującą event czyli autoprezent.pl (o której więcej możecie poczytać tutaj autoprezent opiniewykazali się dużym profesjonalizmem, cały czas tworzyli dobry nastrój na torze oraz sportową, motoryzacyjną atmosferę. Organizatorzy imprezy zatroszczyli się o wysoki poziom bezpieczeństwa. Każda jazda sportowym samochodem po torze Silesia Ring poprzedzona była krótkim instruktażem. Każdego kierowcę zapoznano z podstawowymi zadaniami bezpieczeństwa, oraz regułami obowiązującymi na torze podczas jazdy wybranym przez siebie samochodem. Na imprezie osoby miały okazję wykonać sobie zdjęcia na tle sportowych samochodów. Wszystko wskazuje na to, że każdy kto wziął udział w tym evencie zabrał stamtąd piękne wspomnienia.

Szybkie samochody i sportowe emocje

Już od wczesnych godzin porannych z toru Silesia Ring na wszystkie strony roznosił się po okolicy głośny, wibrujący ryk silników najszybszych samochodów świata od firmy motoprezent.pl. Widok tak dużej ilości sportowych maszyn od motoprezent, a było ich ponad dwadzieścia zachwycił uczestników eventu. Dla wszystkich, którzy kochają szybkie samochody, był to prawdziwy raj dla oczu. Nigdzie nie znajdziemy takiej okazji, aby w jednym miejscu zgromadzić takie perełki jak: Ferrari, Lamborghini, McLaren, Nissan GTR, Aston Martin, Ford Mustang, Camaro i wiele innych. Nie ukrywam, że spełniając swoje marzenie, jakim był przejazd Ferrari 458 Italia i F430 po profesjonalnym torze, czułem wielkie podekscytowanie.

Tor Silesia RingNigdy dotąd w swoim życiu nie miałem okazji prowadzić tak szybkiego samochodu! Przeżyłem niezwykłą przygodę, która pozwoliła mi wczuć się w rolę kierowcy wyścigowego. Te fascynujące chwile za kierownicą Ferrari warto przeżyć! Polecam!

Motoprezent – opinie

Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z oferty motoprezentu, postanowiłem przejrzeć opinie i inne konkurencyjne firmy. Tym razem mój wybór padł na motoprezent. To firma działająca na polskim rynku  motoryzacyjnym z wieloletnim doświadczeniem. Cieszy się duża popularnością i zaufaniem wśród miłośników szybkiej jazdy, którzy skorzystali już z jej usług. Podzielam opinię tych, którzy uważają, że eventy organizowane przez motoprezent.pl są sportowymi imprezami z prawdziwego zdarzenia. Świadczą o tym emocje jakie towarzyszą uczestnikom, zarówno przed samymi jazdami, jak i w czasie prowadzenia samochodu. Pracownicy motoprezentu starają się, aby każdy czerpał jak najwięcej satysfakcji.

Ferrari 458 italia tor silesia ring
motoprezent – opinie

Natknąłem się również na niepochlebne motoprezent – opinie, niektórych uczestników eventu. Może nie byłyby one tak złośliwe, gdyby uczestnicy stosowali się do instruktażu i regulaminu, który każdy kierowca zobowiązany jest przestrzegać. Wiadomo, że każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii. Zgadzam się, że z tych, czasami nieprzychylnych, ale jednocześnie konstruktywnych uwag należy wysuwać wnioski. Ja cieszę się i jestem zadowolony, że uczestniczyłem w tym evencie. Polecam wszystkim tym, kto jeszcze nie był na takiej imprezie. Przeżyjecie wspaniałą przygodę swojego życia!